עמוד הבית מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא

עמוד הבית מיחזור משכנתא
לבדיקת זכאות להלוואה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  zakaut
  בדיקת זכאות מהירה

  תוך 30 דקות הכסף אצלכם בבנק

  zakaut
  אנחנו לא שוק אפור

  אנחנו צוות פיננסי יישר והגון שיודע לייצר הלוואות

  zakaut
  תשלום עבור תוצאה

  כגוף אמין ויישר במידה ולא קיבלתם כסף אתם לא משלמים לנו

  zakaut
  תנאי הלוואה טובים

  הלוואות דיגיטליות בריביות אטרקטיביות

  הלוואה דיגיטלית עד אליך

  דיגיטל פיננסים

  man
  לבדיקת זכאות להלוואה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   יש בבעלותכם משכנתא ואתם מעוניינים לשפר את התנאים שלה בהתאם למצב הפיננסי הנוכחי שלכם? הגעתם למקום הנכון. המומחים של דיגיטל פיננסים יסקרו את ההצעות הטובות ביותר עבורכם מכל הבנקים, ויעניקו לכם את ההצעה הטובה ביותר עבור מיחזור משכנתא במהירות וביעילות.

   מה זה בכלל מיחזור משכנתא?

   בחיים עצמם חלים שינויים שמצריכים היערכות שונה מבחינת החזר התשלומים שלכם. כך למשל, העלאה או ירידה בשכר, ילד חדש שנכנס למשפחה, עליית מחירים במשק ושינוי בריביות, או כל שינוי במצב הפיננסי שמאפשר לכם לשלם פחות או יותר בכל חודש. מצב כזה, מצריך היערכות חדשה לגבי גובה ואורך התשלומים במשכנתא, שהיא בדרך כלל ההלוואה הגדולה ביותר שלקחתם בחייכם.

   מיחזור משכנתא הוא למעשה התאמת המשכנתא שלכם לצרכים החדשים של המשפחה. כשאנחנו ממחזרים את המשכנתא, אתם עורכים שינויים בתקופת ההלוואה ובהתאם לכך, בסכום שאתם משלמים בכל חודש. כשאתם ממחזרים משכנתא אתם לוקחים משכנתא חדשה ומסלקים את הישנה. למעשה, השינויים בין המשכנתאות כוללים שלושה מרכיבים עיקריים:

   1. אורך תקופה ההלוואה.
   2. גובה המשכנתא.
   3. תנאי ההלוואה (ריביות, שיטת ההחזר והמועדים בהם הריבית משתנה) והרכב המסלול שבה.

   את הייעוץ למיחזור משכנתא נהוג לקבל, כמובן, אצל גורם פיננסי חיצוני, ולא באמצעות הבנק שלכם.

   סוגי מיחזור משכנתא

   ישנם שני סוגים של מיחזור משכנתא, מיחזור פנימי ומיחזור חיצוני. במחזור פנימי נפנה לבנק בו לקחנו את המשכנתא ונבקש לשנות את תנאי ההלוואה. כלומר, לנייד מסלולים וריביות, לשנות את אורך חיי המשכנתא, לפרוע מסלול מסוים וכו'. 

   הבנק הוא זה שיחליט איזה מסלולים טובים עבורכם. בדרך כלל, הבנק לא ייענה לבקשות שלכם משום שכל שינוי עשוי לגרום לאיבוד רווחים משמעותי עבורו. התהליך, לרוב, יהיה איטי יותר. במילים פשוטות: אתם, הלקוחות, הופכים לרוב לשבויים בידי הבנק משום שאין לו תחרות אמיתית לתת לכם את ההצעה הכי משתלמת עבורכם (והכי פחות משתלמת עבורו). 

   למעשה, הבנק מציע לכם יתרון מרכזי אחד מול המתחרים: נוחות. מצד אחד, הוא יציע חיסכון בזמן משום שיקבל החלטה מהירה עבורכם (שבדרך כלל כדאית בעיקר עבורו), אבל בכל הקשור לחיסכון בעלויות, כדאי לפנות למקור חיצוני שיפעל עבורכם ועבור הכסף שלכם.

   בתהליך מיחזור חיצוני, תפנו לגורם פיננסי אחר כדי לקבל משכנתא ובכך תייתרו את החשיבות של הבנק, שהוא כאמור בעל אינטרס נמוך לסייע לכם. גוף פיננסי אחר יתייחס אליכם כלקוח חדש. הוא יעשה מאמצים אדירים להוכיח שהוא מסוגל לחסוך לכם כסף (והרבה) ויפעל לקבלת התנאים הטובים ביותר עבורכם, גם אם הדבר מצריך, בסוף התהליך, קבלת משכנתא מגורם פיננסי אחר.

   מתי כדאי לשקול מיחזור משכנתא?

   1. חיסכון עצום בכסף – כשאתם ממחזרים משכנתא אתם לא ממשיכים להיות שבויים של הבנק. באמצעות ניהול משא ומתן מושכל, תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים.
   2. קושי לעמוד בהחזר המשכנתא – ירידה בהכנסות או עליה בהוצאות, דבר טבעי שקורה במהלך השנים, גוררת בעקבותיה קושי מסוים להחזיר את המשכנתא. במקרה כזה, מיחזור יאפשר פריסת תשלומים לשנים נוספות והקטנת ההחזר החודשי.
   3. כשהריביות בשוק נמוכות – במצב שבו הריביות ירדו (ואיתן ריבית הפריים והריביות האחרות שצמודות להלוואה שלנו), בעזרת מיחזור משכנתא נשלם פחות בכל חודש.
   4. אינפלציה גואה – עליה באינפלציה פירושה ריביות גבוהות יותר ועליית מחירים. סכום ההחזר החודשי גדל איתו לכן יש צורך בשינוי פריסת התשלומים ושינוי במסלול ההלוואה.

   איך המומחים שלנו יעזרו לכם?

   כפי שהבנתם, על מנת להשיג הצעה אטרקטיבית באמת ולחסוך בעלויות, מומלץ לפנות למיחזור חיצוני. התהליך הזה בא לידי ביטוי ברמת שירות אחרת לגמרי, מבלי צורך לרדוף אחרי הבנק ולהיכנס להליך שיגרום לכך לטרטור מיותר. הפערים בחיסכון הם כל כך משמעותיים שכדאי להפנות את הטיפול בו לגורם חיצוני שמבין בתחום.

   המומחים שלנו לא רק יחסכו לכם כסף במשכנתא, אלא גם יחסכו לכם המון זמן ומאמץ, יתאימו לכם את המשכנתא המומלצת עבורכם (ולא עבור הבנק), ישתמשו בכוח הקניה שלנו כדי להשיג ריבית אטרקטיבית, יחסכו לכם עלויות מיותרות והכי חשוב – ישמרו על אובייקטיביות בדרך להשגת המטרות.

   למה איתנו?

   כדי לבצע מיחזור משכנתא, מומלץ להשתמש בשירותים של מומחים, שעוסקים שנים רבות בתחום המשכנתאות ויודעים בדיוק מה המסלול הטוב ביותר עבורכם. דיגיטל פיננסיים פועלת כבר 15 שנה בתחום ההלוואות. לרשותנו שורה של מומחים ולקוחות מרוצים, ואנחנו מספקים גם הלוואה לרכישת דירה. אם אתם רוצים לקבל ייעוץ ראשוני, ללא עלות, בעזרת המומחים שלנו – צרו קשר עוד היום.

   כותב התוכן: עמנואל שרקי
   בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי
   דיגיטל פיננסים - מהיום לא צריך לצאת מהבית בשביל לקבל הלוואה
   icon
   הליך בדיקה מהיר
   תוך 30 דק (בתנאי זכאות) הכסף בדרך לחשבון הבנק שלך
   icon
   אמינות
   נגייס עבורך כסף מהיר בעדיפות לריבית הנמוכה ביותר עבורך
   icon
   איתנות פיננסית
   קבלת הלוואה עד 100,000 ₪
   icon
   דיסקרטיות מלאה
   לא פוגע במסגרת האשראי הבנקאי

   לקבלת הלוואה מיידית
   השאירו פרטים