image-banner

אודות

למה כדאי לקחת הלוואה מדיגיטאל פיננס

  • פשטות: מהר וללא בירוקרטיה
  • בלי חיובים מיותרים: ללא המלת פתיחת תיק
  • דיסקרטיות מלאה: לא פוגע במסגרת האשראי הבנקאי

דיגיטל פייננס (Digital Finance) היא חברה ותיקה, המספקת הלוואות מהירות לחברות ולשכירים כבר למעלה מ-15 שנה. מאז הקמתה ועד היום החברה הצליחה להתבלט בהיצע הפתרונות הפיננסיים שלה, ביתרונות שלהם ובשירותים המגוונים להם זכאים הלקוחות.

עולם שלם של הלוואות

דיגיטל פייננס מציעה עבור לקוחותיה עשרות סוגי הלוואות, חלק גדול מהן נתפרות באופן אישי בהתאם לצרכי הלקוחות. כך תוכלו לקבל הלוואות לשכירים, לחברות, לעובדי מדינה ולאוכלוסיות נוספות. ישנן הלוואות למטרות מוגדרות, בעוד אחרות מיועדות לכל מטרה באשר היא.

ההלוואות הן בסכומי כסף משתנים, החל מאלפי שקלים בודדים ועד לסכום של חצי מיליון שקלים. תוכלו לקחת אותן לפרקי זמן משתנים, מחודשים ועד שנים, לבחור בתנאי ריבית שונים ועוד. במילים אחרות: נוכל למצוא לכם הלוואה שתתאים לכם בדיוק, כמו כפפה ליד.

הלוואות לא חייבות להיות עסק יקר

אנחנו מציעים כמה יתרונות, המבדילים אותנו מהבנקים ומחברות אחרות המספקות שירותים פיננסיים. ההלוואות שלנו הוא מהירות (לעיתים מיידיות), פשוטות ונטולות בירוקרטיה. הכול במטרה להפוך את החיים שלהם לפשוטים יותר.

ההלוואות שלנו הן בעלות תנאים הוגנים, אינן כוללות הוצאות מיותרות (כמו עמלת פתיחת תיק) ולא תופסות את מסגרת האשראי בבנק.

כל השירותים תחת קורת גג אחת

המומחים של דיגיטאל פייננס ישמחו לעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך. זה מתחיל עם הבדיקה הראשונית לגבי ההלוואות שאתם עשויים לקבל, שיכולה להתחיל דרך האתר. פשוט השאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע לגבי הזכאות שלכם להלוואות.

המומחים שלנו ילוו אתכם לכל אורך חיי ההלוואה, כשחלק מהמסלולים מציעים אפשרות לגמישות ולשינויים לאורך הדרך.

 החזון שלנו

מיום הקמתה של דיגיטל פייננס, לפני יותר מ-15 שנה, שמנו לנו למטרה לשנות את חוקי המשחק הפיננסיים. זיהינו את הקושי של חברות ושכירים לקבל הלוואות, בטח בתנאים הוגנים, והרכבנו סל רחב של פתרונות בעלי מכנה משותף אחד: הם המשתלמים וההוגנים ביותר שתוכלו למצוא.

המטרה: להקל עליכם

החזון שלנו הוא להציע עבורכם מגוון רחב של פתרונות, כך שתמצאו את כל שאתם זקוקים לו במקום אחד. בין אם אתם מחפשים הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות לעובדי מדינה, הלוואות לחברות, הלוואות לשכירים, הלוואות לכל מטרה או כל פתרון פיננסי אחר, נשמח לעמוד לשירותכם.

במהלך השנים עמלנו על מנת ליצור הלוואות בתנאים משופרים, הבולטות באטרקטיביות שלהן ביחס לפתרונות אחרים המוצעים בשדה המשחק. דגש מרכזי אצלנו הוא על פשטות, כאשר את רוב ההלוואות תוכלו לקבל במהירות, בהליך מהיר ונטול בירוקרטיה כמעט לחלוטין.

ההלוואות שתמצאו אצלנו הן בסכומים מגוונים, החל מכמה אלפי שקלים ועד לסכום של כחצי מיליון שקלים. ההלוואות חוץ בנקאיות, כך שאינן משפיעות כהוא זה על מסגרת האשראי בבנק.

הוגנות ויושר

לקוח אשר זקוק להלוואה מוצא עצמו פעמים רבות עומד עם הגב אל הקיר. יש גורמים שמנצלים זאת, מציעים תנאים שרחוקים מלהיות הוגנים או מציבים מלכודות המסתתרות בסעיפי ההלוואה השונים. המשמעות היא שאתם משלמים הרבה יותר על ההלוואה, לעיתים בלי סיבה ממשית.

בדיגיטל פייננס, הלקוח הוא הנכס היקר ביותר שלנו. אנחנו פועלים מולו בשקיפות מלאה, לא דורשים חיובים מיותרים (למשל עמלת פתיחת תיק) ונמצאים שם עבורכם בכל שאלה או בעיה. על האמינות שלנו תעיד העובדה שהשיקים שלכם, בתמורה להלוואה, אינם נסחרים על ידינו.

מעוניינים בקבלת הלוואה? רוצים לשמוע עוד על הפתרונות הפיננסיים שלנו? המומחים של דיגיטל פייננס זמינים עבורכם, באפיקי התקשורת השונים, לכל שאלה. 

למה אצלנו?

אם הגעתם לכאן, סימן שגם אתם זקוקים להלוואה. תהא מטרת ההלוואה אשר תהא, דיגיטאל פייננס מציעה עבורכם את הפתרונות הפיננסיים הכדאיים ביותר שיש. החל ממגוון רחב של הלוואות, דרך תנאים משופרים ועד לליווי מלא, אלו הן הסיבות שמסבירות מדוע כדאי לכם לפנות אלינו.

היתרונות של הלוואות דרך דיגיטל פייננס

פשטות

בהרבה מאוד מקרים, הדרך שלכם לקבלת הלוואה היא ארוכה ומייגעת. גורמים שונים, למשל בנקים, עלולים לדרוש מכם אינספור מסמכים, להעביר אתכם דרך חתחתים בירוקרטית ולגרום לכך שתמתינו פרק זמן ארוך עד אישור ההלוואה, אם בכלל.

דיגיטל פייננס פועלת במטרה מוצהרת: להפוך את קבלת ההלוואה לפשוטה יותר מאי פעם. אנחנו מציעים קבלת הלוואות במהירות, בפשטות ובמינימום בירוקרטיה. עיתים הכספים יועברו אליו תוך שעות ספורות ממועד הפנייה הראשונית.

תנאים משופרים

הלוואות רבות נראות מצוין על הנייר, אולם בפועל כוללות תנאים בעייתיים מאוד מבחינת הלקוח, תשלומים מיותרים וריבית גבוהה. התוצאה היא שאתם משלמים הרבה יותר על הכסף שאתם מקבלים.

גם מהבחינה הזו אתם יכולים להיות רגועים. אנחנו מציעים עבורכם עשרות סוגי הלוואות, עם גמישות מלאה ותנאים הוגנים המותאמים למאפייני, לצרכי ולדרישות הלקוחות. אצלנו אין חיובים מיותרים, כמו למשל עבור עמלת פתיחת תיק.

חופש כלכלי

ההלוואות שאנו מספקים הן חוץ בנקאיות, כך שהן לא תופסות את מסגרת האשראי בבנקים. עובדה זו צפויה להקל עליכם משמעותית בהתנהלות השוטפת ולמנוע מכם הגבלות שונות. כי הלוואות לא חייבות "לחנוק" אתכם.

לפרטים ולמידע נוסף, המומחים של דיגיטל פייננס ישמחו לעמוד לשירותכם ולהתאים עבורכם את ההלוואה האידיאלית.

למה לקחת הלוואה מג’נרל פיננס
icon
פשטות
הלוואה דיגיטלית בלי לצאת מהבית
icon
אמינות
השיקים שלך בתמורה להלוואה אינם נסחרים
icon
איתנות פיננסית
קבלת הלוואה עד 500,000 ש"ח
icon
דיסקרטיות מלאה
לא פוגע במסגרת האשראי הבנקאי
מאמרים בנושא
לבדיקת זכאות להלוואה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    וואטסאפ פנייה לדיגיטל פיננסים ייעוץ בוואטסאפ