image-banner

אודות

למה כדאי לקחת הלוואה מדיגיטאל פיננס

  • פשטות: מהר וללא בירוקרטיה
  • בלי חיובים מיותרים: ללא המלת פתיחת תיק
  • דיסקרטיות מלאה: לא פוגע במסגרת האשראי הבנקאי

"דיגיטל פיננסים" נוצר במטרה לסייע לכם לקבל הלוואה לכל מטרה בתנאים טובים, ללקוחות כל הבנקים.

האתר מופעל בשיתוף חברת קרנות המעניקה שירותי בדיקת זכאות מהירים.

עולם שלם של הלוואות

דיגיטל פייננס מציעה עבור לקוחותיה עשרות סוגי הלוואות, חלק גדול מהן נתפרות באופן אישי בהתאם לצרכי הלקוחות. כך תוכלו לקבל הלוואות לשכירים, לחברות, לעובדי מדינה ולאוכלוסיות נוספות. ישנן הלוואות למטרות מוגדרות, בעוד אחרות מיועדות לכל מטרה באשר היא.

ההלוואות הן בסכומי כסף משתנים, החל מאלפי שקלים בודדים ועד לסכום של חצי מיליון שקלים. תוכלו לקחת אותן לפרקי זמן משתנים, מחודשים ועד שנים, לבחור בתנאי ריבית שונים ועוד. במילים אחרות: נוכל למצוא לכם הלוואה שתתאים לכם בדיוק, כמו כפפה ליד.

הלוואות לא חייבות להיות עסק יקר

אנחנו מציעים כמה יתרונות, המבדילים אותנו מהבנקים ומחברות אחרות המספקות שירותים פיננסיים. ההלוואות שלנו הוא מהירות (לעיתים מיידיות), פשוטות ונטולות בירוקרטיה. הכול במטרה להפוך את החיים שלהם לפשוטים יותר.

ההלוואות שלנו הן בעלות תנאים הוגנים, אינן כוללות הוצאות מיותרות (כמו עמלת פתיחת תיק) ולא תופסות את מסגרת האשראי בבנק.

כל השירותים תחת קורת גג אחת

המומחים של דיגיטאל פייננס ישמחו לעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך. זה מתחיל עם הבדיקה הראשונית לגבי ההלוואות שאתם עשויים לקבל, שיכולה להתחיל דרך האתר. פשוט השאירו פרטים, ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע לגבי הזכאות שלכם להלוואות.

המומחים שלנו ילוו אתכם לכל אורך חיי ההלוואה, כשחלק מהמסלולים מציעים אפשרות לגמישות ולשינויים לאורך הדרך.

המטרה: להקל עליכם

החזון שלנו הוא להציע עבורכם מגוון רחב של פתרונות, כך שתמצאו את כל שאתם זקוקים לו במקום אחד. בין אם אתם מחפשים הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות לעובדי מדינה, הלוואות לחברות, הלוואות לשכירים, הלוואות לכל מטרה או כל פתרון פיננסי אחר, נשמח לעמוד לשירותכם.

במהלך השנים עמלנו על מנת ליצור הלוואות בתנאים משופרים, הבולטות באטרקטיביות שלהן ביחס לפתרונות אחרים המוצעים בשדה המשחק. דגש מרכזי אצלנו הוא על פשטות, כאשר את רוב ההלוואות תוכלו לקבל במהירות, בהליך מהיר ונטול בירוקרטיה כמעט לחלוטין.

ההלוואות שתמצאו אצלנו הן בסכומים מגוונים, החל מכמה אלפי שקלים ועד לסכום של כחצי מיליון שקלים. ההלוואות חוץ בנקאיות, כך שאינן משפיעות כהוא זה על מסגרת האשראי בבנק.

הוגנות ויושר

התשלום עבור השירות מותנה בזכאות להלוואה, ללא זכאות לא תדרשו לשלם!

למה אצלנו?

היועצים שלנו יחסכו לכם זמן יקר, יגייסו עבורכם את הכסף במהירות וביעילות.

היתרונות שלנו

פשטות

בהרבה מאוד מקרים, הדרך שלכם לקבלת הלוואה היא ארוכה ומייגעת. גורמים שונים, למשל בנקים, עלולים לדרוש מכם אינספור מסמכים, להעביר אתכם דרך חתחתים בירוקרטית ולגרום לכך שתמתינו פרק זמן ארוך עד אישור ההלוואה, אם בכלל.

דיגיטל פייננס פועלת במטרה מוצהרת: להפוך את קבלת ההלוואה לפשוטה יותר מאי פעם. אנחנו מציעים קבלת הלוואות במהירות, בפשטות ובמינימום בירוקרטיה. עיתים הכספים יועברו אליו תוך שעות ספורות ממועד הפנייה הראשונית.

תנאים משופרים

הלוואות רבות נראות מצוין על הנייר, אולם בפועל כוללות תנאים בעייתיים מאוד מבחינת הלקוח, תשלומים מיותרים וריבית גבוהה. התוצאה היא שאתם משלמים הרבה יותר על הכסף שאתם מקבלים.

גם מהבחינה הזו אתם יכולים להיות רגועים. אנחנו מציעים עבורכם עשרות סוגי הלוואות, עם גמישות מלאה ותנאים הוגנים המותאמים למאפייני, לצרכי ולדרישות הלקוחות. אצלנו אין חיובים מיותרים, כמו למשל עבור עמלת פתיחת תיק.

חופש כלכלי

ההלוואות שאנו מספקים הן חוץ בנקאיות, כך שהן לא תופסות את מסגרת האשראי בבנקים. עובדה זו צפויה להקל עליכם משמעותית בהתנהלות השוטפת ולמנוע מכם הגבלות שונות. כי הלוואות לא חייבות "לחנוק" אתכם.

לפרטים ולמידע נוסף, הצוות שלנו זמין עבורכם לבדיקת זכאות בכל רגע נתון.

למה לקחת הלוואה מג’נרל פיננס
icon
בדיקת זכאות מהירה
תוך 30 דקות בקבלת אישור הכסף אצלכם בבנק
icon
אנחנו לא שוק אפור
צוות שמבין בבנקים ופיננסים מקצועי לרשותכם
icon
לא קיבלתם כסף לא שילמתם
התשלום רק עבור קבלת הלוואה
icon
תנאי הלוואה טובים
הלוואה דיגיטלית בריבית אטרקטיבית
שאלות נפוצות
מה עושה האתר של דיגיטל פיננסים?

דיגיטל פיננסים הינו אתר המחבר בין חברה המעניקה שירותי סיוע במתן הלוואות וגיוס אשראי מהבנקים, מפעיל האתר ובעל האתר לא צד במתן האשראי וההלוואה ורק עושה זאת במטרה ליצור חיבור שיווקי בין מבקש ההלוואה לבין חברת מתן ההלוואות.

עד איזה סכומים ניתן לקבל הלוואה?

סכומי ההלוואה תלויים ביכולת ההחזר, כאשר הסכומים נעים בין 5000 ש"ח – 150,000 ש"ח.

מאמרים בנושא
לבדיקת זכאות להלוואה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם