עמוד הבית הלוואה לחברות
image-banner
עמוד הבית הלוואה לחברות

הלוואה לחברות

מסלול הלוואה/גיוס לחברות וSTRAT-UP

 • קרנות הון: חיבור עם קרנות הון המשקיעות בחברות
 • גיוס משקיע: איתור משקיע רלוונטי לחברה
 • דיסקרטיות מלאה: הובלת התהליך לתזמון נכון מתחת לרדאר

מזהים הזדמנות עסקית להשקעה עם פוטנציאל וזקוקים למימון? מעוניינים בהלוואה להשקעה בחברה הפרטית שלכם? הגעתם למקום הנכון. דיגיטל פיננסים מעניקה לכם פתרונות מימון מתקדמים להשקעה בחברות, בליווי צמוד, בדיסקרטיות מלאה ובביטחון פיננסי. 

לבדיקת זכאות מהירה השאירו פרטים >>  תחומי ההשקעות הבולטים במשק

  איפה הישראלים הכי אוהבים להשקיע? ממחקר קטן שביצענו גילינו שהישראלים אוהבים להשקיע בעיקר בחברות סטארט אפ, נדל"ן, נכסים דיגיטליים והשקעות בחברות פרטיות. דיגיטל פיננסים מעניקה לכם אפשרות של הלוואה מיידית להשקעות, כי אנחנו מאמינים שהזדמנויות חשוב לנצל כדי להצליח. 

  מסלולי הלוואות להשקעה לחברות

  מסלולי ההלוואות להשקעות שלנו מאפשרות לכם, המשקיעים את המימון שלו אתם זקוקים באופן מיידי ומהיר, ובתנאי החזר נוחים במיוחד.

  מסלול הלוואה להשקעה בחברת סטארט אפ

  מסלול זה עשוי להתאים עבור השקעה בחברת סטארט אפ שאתם מזהים בה את הפוטנציאל, ומאמינים בפיתוח החדשני ובהצלחה שלו. מסלול זה מאפשר לכם הלוואה של עד 10% משווי החברה, בכפוף למתן הזכאות להלוואה.

  מסלול הלוואה להשקעה בנכסים דיגיטליים

  נכסים דיגיטליים הם בהחלט השקעה עם פוטנציאל לרווח גבוה, תלוי בכמה אתם מעוניינים להשקיע. יותר ויותר משקיעים מבינים את הפוטנציאל האדיר הטמון בתחום הנדל"ן הדיגיטלי, וגם אנחנו. מסלול זה יעניק לכם הלוואה עד 80,000 ש"ח בתנאים מותאמים להשקעה שלכם.

  מסלולי הלוואות להשקעה בחברות נדל"ן

  מסלולים אלה יתאימו למשקיעים בנדל"ן, אנחנו מספקים לכם מסלולי הלוואות ייחודיים להשקיע בנכסים, בהתאם לשווי הנכס והצרכים שלכם.

  מסלול הלוואה להשקעה בחברה שלך

  מסלול זה מותאם לבעלי חברות הצופים צמיחה והתרחבות של העסק שלהם, וזקוקים למימון מיידי למימוש הפוטנציאל. הלוואה מסוג זה חשוב לקחת בזמן, כי לעתים העיתוי הוא הקובע.

  למה אצלנו?

  הלוואה להשקעה הינה הלוואה ייחודית שמטרתה להניב רווחים גדולים ממנה, ולכן חשוב לשים לב כי הגוף המלווה בעל ביטחון פיננסי. דיגיטל פיננסים בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנה, והיא מתמחה במתן פתרונות מימון להשקעות בצורה בטוחה ודיסקרטית, ובליווי צמוד לכל אורך חיי ההלוואה.

  ישנה הזדמנות שלא תרצו לוותר עליה? צרו קשר עוד היום עם המומחים של דיגיטל פיננסים!

  דיגיטל פיננסים - מהיום לא צריך לצאת מהבית בשביל לקבל הלוואה
  icon
  פשטות
  מהירות ללא בירוקרטיה
  icon
  אמינות
  השיקים שלך בתמורה להלוואה אינם נסחרים
  icon
  איתנות פיננסית
  קבלת הלוואה עד 500,000 ₪
  icon
  דיסקרטיות מלאה
  לא פוגע במסגרת האשראי הבנקאי
  לבדיקת זכאות להלוואה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   וואטסאפ פנייה לדיגיטל פיננסים ייעוץ בוואטסאפ