עמוד הבית הלוואה לשכירים
הלוואה לשכירים

הלוואה לשכירים

עמוד הבית הלוואה לשכירים
לבדיקת זכאות להלוואה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  zakaut
  בדיקת זכאות מהירה

  תוך 30 דקות הכסף אצלכם בבנק

  zakaut
  אנחנו לא שוק אפור

  אנחנו צוות פיננסי יישר והגון שיודע לייצר הלוואות

  zakaut
  תשלום עבור תוצאה

  כגוף אמין ויישר במידה ולא קיבלתם כסף אתם לא משלמים לנו

  zakaut
  תנאי הלוואה טובים

  הלוואות דיגיטליות בריביות אטרקטיביות

  הלוואה דיגיטלית עד אליך

  דיגיטל פיננסים

  man
  לבדיקת זכאות להלוואה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   שכיר ולא גומר את החודש? הפתרון הזה עבורך

   זה לא חדש, הוצאות המחייה כבר אמרו את דברן ובפרט בעת הזו גם השכר החודשי אינו מצליח לכסות דבר ולו חצי דבר. 

   במסגרת היותכם שכירים ומקבלי שכר יכולת ההחזר שלכם מאפשרת לכם לגייס כסף במסגרת הלוואה דיגיטלית.

   לבקשת הלוואה >>
    את צמד המילים עצמאות כלכלית כולם מכירים ולא מעט שואפים, כאן ההזדמנות שלך לפרוח, להצליח, להשאיר את אי הוודאות בצד ולקחת את מה שמגיע לך! להשיג את המטרות שתמיד חלמת ולא הצלחת להגשים. עכשיו, בזכות הלוואה אחת שעושה את ההבדל יתאפשר גם לך להשיג את מה שחשוב עבורך ועבור היקרים לך מכל- בני משפחתך. 

    האם ברצונך להשיג את האיזון שאליו הנך שואף/ת? האם יש לך חלום לשפץ את הבית או לרכוש רכב חדש אבל אין לך מאיפה לקחת את התקציב בצורה חכמה ומושכלת? כאן יתאפשר גם לך להשיג את ההלוואה שתפתור את כל הבעיה, הלוואה לשכירים בתנאים מדהימים. האם תהית איך לשנות את המצב הכלכלי שלך?  

    כאן ועכשיו במיוחד לך כל מה שצריך לדעת על הלוואות לשכירים וכן תשובות שמטרתן לסייע לך לעשות את זה נכון ובעיקר נכון לטווח הארוך ביותר. 

    מסלול הלוואה לשכירים – תכלס מה זה אומר 🙂

    מסלול הלוואה לשכירים גמיש ומאפשר לכם לקבל הלוואה לכל סכום להלן הסכומים לפי הלוואות.

    מסלולי ההלוואה הנפוצים שלנו לשכירים:

    הלוואה בסיס – הלוואה לשכירים בין משכורת לעד 5 תלושי שכר – סכומי הלוואה – 5,000 ₪ – 25,000 ₪

    הלוואה מורחבת – הלוואה לשכירים בין 6 תלושי שכר לעד 10 תלושי שכר – סכומי הלוואה – 25,000 ₪ – 50,000 ₪

    הלוואה מוגדלת  – הלוואה לשכירים בין 11 תלושי שכר לבין 30 תלושי שכר – סכומי הלוואה – 50,000 ₪ – 150,000 ₪

    *התחשיב מתייחס לשכר מינמום במשק (מעוגל כלפי מעלה).

    איך מקבלים הלוואה לשכירים וממי? 

    שלא כמו עצמאים, שכירים זה בהחלט משהו אחר לגמרי, הם הרי משתמשים בתלושי שכר מה שמאלץ אותם ברוב המקרים להציג את הוכחת ההשתכרות הקבועה שלהם בכדי שהלוואה זו תאושר. בין אם מדובר בלקיחת הלוואות לשכירים קורונה או מכל סיבה אחרת הרצון המשותף הוא להשיג הלוואה בתנאים הטובים ביותר כך ששני הצדדים (המלווה והלווה) יהיו שבעי רצון מכך.  

    הלוואה לשכירים בתקופת הקורונה 

    קורונה, תקופה לא פשוטה המקשה על התנהלות תקינה גם היות ולא מעט אנשים מוצאים לחלת בעל כורחם וכן מרוויחים הרבה פחות ממה שהרוויחו בעבר. אז אם במצב הרגיל וללא הקורונה היה קשה להתנהל שהרי היום, בעתות משבר אלה "הכתובת כתובה על הקיר" והמצב הכלכלי פוגע בלא מעט אנשים שהם לא בהכרח עצמאים אלא שכירים. 

    היתרון ביחס לעצמאים הוא מקום עבודה קבוע שיכול בהחלט לתת את הביטחון ואת האפשרות לקבל הלוואה המתאימה, זו שתספק לך את האוויר לנשימה. אז בין לבין כשהגופים הפנים בנקאיים לא תמיד מקבלים ומסייעים במצב זה, מגיעות חברות המימון הפרטיות ומספקות אמפתיה לגבי המצב – אמפתיה שהיא גם הלוואה ייעודית בתנאים הנוחים ביותר ובריבית הנוחה ביותר. 

    מטרות ההלוואה מבורכות ורבות וביניהן כיסוי חוב שהולך וגדל, הלוואה לצרכי קניות מזון, הערכות לבידוד, כיסוי עלויות לסגירת מינוס בבנק וכלה בכספים לסגירת הפערים והתנהלות כספית שפויה בזמן שרחוק מלהיות שפוי. 

    האם הלוואה כזו או אחרת תספק את מצבך ותעניק לך את הפתרון המתאים? רגע לפני שהנך יוצא/ת לדרך חדשה שאל/י את עצמך מהן האפשרויות ללקיחת הלוואה לשכירים עם דיגיטל פיננסים? 

    הלוואה לשכירים ללא ערבים 

    בית הלוואות דיגיטל פיננסים מספקים הלוואה לשכירים ללא ערבים- הלוואה עם המון אוויר לנשימה. אז מה צריך לדעת על הלוואות מהסוג הנ"ל? במצב בו לאדם יש לא מעט חובות, הוא מסובך עם ענייני אשראי סביר להניח כי הבנק יסרב לספק לו את ההלוואה וכך כמו לא מעט אנשים הוא ימצא את עצמו לוקח הלוואה מגופים חוץ בנקאיים. 

    כן, גוף חוץ בנקאי מזמן כבר לא מילה גסה וכיום הוא בהחלט האופציה הטובה ביותר עבור אנשים שנמאס להם מן הכללים והתנאים הנוקשים אותם מציב הבנק. בדיוק לשם כך הוקמו גופים חוץ בנקאיים המביאים לא מעט מסלולים שבסופם יתאפשר גם לך לצאת ממעגל החובות ולהתחיל לחיות את החיים עם קורנה, לצידה וגם אחריה. 

    הלוואה לשכירים בהוראת קבע 

    אופציה נהדרת לקבלת מימוש הלוואות לשכירים הינה גם באמצעות הוראת קבע וגם כאן מטרתה להשיב כל חוב בגין קנייה או רכישה של נכס באמצעות החזר קבוע שלרוב מוחזר באמצעות הוראת קבע. 

    החזר של הלוואה באמצעות הוראת קבע הינו החזר סכום קבוע מראש, כאמור הלוואה המאפשרת בסופו של דבר להשיבה בתנאים שהנך קובע תוך כדי התחשבות בזמן בו יתאפשר לך להחזירה בכל חודש בחודשו. 

    הלוואה לשכירים בצ'קים 

    זה לא חדש, כל אדם שני יכול להיקלע למצב כלכלי קשה ובפרט כאשר ההכנסה שלו לא מספיקה לצורכי המימון השוטף. כמו כן, ייתכנו פיטורים ממקום עבודה, קשיים בבית ולעיתים גם הוצאות משפטיות שאת כולן יכול לפתור פתרון אחד אפקטיבי וטוב והוא בין היתר לקיחת הלוואה לשכירים בצ'קים. 

    במצב בו הבנק מבין את כלל התמונה, רואה שאין בידך ערבויות או ערבים הכתובת כמו כתובה על הקיר אבל החדשות הטובות הן גוף חוץ בנקאי- הגוף שמבין, מכיל את הבעיה ויכול לספק גם לך את הפתרון המיוחל, שקט בתמורה להלוואה בתנאים הטובים ביותר ובאמצעות אמצעי תשלום שמתאים לך. 

    כאמור, באמצעות צ'קים ובתנאים מקלים יתאפשר גם לך ליטול אשראי בצ'קים דחויים בתוספת ריבית ולראות את התוצאות שתדברנה בעד עצמן. 

    אז למה אנחנו? דיגיטל פיננסים בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנה בעולם הפיננסים ויודעת לתת מענה מהיר לשכירים  

    ללא בירוקרטיה מתישה, ללא עמלת פתיחת תיק וללא חיובים מיותרים- דיגיטל פיננסים מזה חמש עשרה שנים מספקת את ההלוואה הייעודית לכם והכל תחת מעטה של דיסקרטיות ותנאים הטובים ביותר. 

    זקוק/ה להלוואה טובה ומהירה בתנאים נוחים? האם כבר מצאת חברה עם היצע ופתרונות פיננסיים חזקים ביותר? דיגיטל פיננסים מציע גם לך את הפתרונות בהתאם למידות הפיננסיות האישיות שלך והכל במטרה אחת – להשיב גם לך את מסלול החיים לקדמותו. 

    עצור/י אין מחובתך להתמודד עם זה לבד! פני/ה עוד היום אל דיגיטל פיננסים ותן/י לדברים לקרות גם לך על הצד הטוב ביותר.

    כותב התוכן: עמנואל שרקי
    בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי
    דיגיטל פיננסים - מהיום לא צריך לצאת מהבית בשביל לקבל הלוואה
    icon
    הליך בדיקה מהיר
    תוך 30 דק (בתנאי זכאות) הכסף בדרך לחשבון הבנק שלך
    icon
    אמינות
    נגייס עבורך כסף מהיר בעדיפות לריבית הנמוכה ביותר עבורך
    icon
    איתנות פיננסית
    קבלת הלוואה עד 100,000 ₪
    icon
    דיסקרטיות מלאה
    לא פוגע במסגרת האשראי הבנקאי
    לקבלת הלוואה מיידית השאירו פרטים