הלוואה לפתיחת עסק

הלוואה לפתיחת עסק חדש

 • מהיר: הלוואה מהירה לחשבון
 • בדיקה דיגיטלית: בדיקה אונליין מהירה
 • ייעוץ ותכנון פיננסי: ליווי צמוד וסיוע בבניית תוכנית עסקית
לבדיקת זכאות להלוואה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  בדרך לפתיחת עסק חדש וזקוקים לאשראי? הגעתם למקום הנכון.

  פוטנציאל העסק במפתח לקבלת הלוואה

  אז יש לכם עסק או חברה שאתם מאמינים שהפוטנציאל שלה עשוי להניב הכנסות וריווחים וכל מה שנדרש עבורכם הוא יצירת הון ראשוני להשקעה בעסק.

  בדיוק עבור זה הקמנו תהליך בדיקת זכאות לקבלת הלוואה, כל שנדרש לכם הוא ליצור בקשה מהירה ממש כאן למטה.

  לבקשת הלוואה >>
   מה אנחנו בודקים לפני אישור לקבלת הלוואה לפתיחת עסק?

   מה צפוי לעבור בבדיקת האשראי? למעשה צוות המומחים שלנו יבדוק בקצרה את הרעיון והפוטנציאל העסקי, באם יש לכם תוכנית עסקית אזי הדרך לקבלת הלוואה עשויה להיות קצרה יותר.

   מסלולי הלוואה לפתיחת עסק ללא הון עצמי

   מסלולי ההלוואות שלנו לפתיחת עסק מותאמים בדיוק לאנשים שחולמים בגדול, ושואפים להצליח בכל דרך. מסלולי ההלוואות שלנו מותאמים לסוג העסק שתפתחו, תוכלו להנות משירותי הייעוץ החכמים שלנו שיסייעו לכם גם בהחלטת גובה ההלוואה, תוך לקיחת בחשבון כל הפרמטרים הנדרשים לפתיחת העסק שלכם.

   מסלול הלוואה לפתיחת עסק קטן

   עסק קטן על פי הגדרת משרד התמ"ת הינו עסק שמעסיק עד 50 עובדים, ואילו המחזור השנתי של אותו עסק על פי הבנקים לא יעלה מ -5 מיליון ₪ בשנה. 

   מסלול הלוואה זה כולל שירותי ייעוץ ראשוני ללא עלות, בו אתם תספקו למומחים של דיגיטל פיננסים איזה עסק אתם פותחים, מהן המטרות שלכם, מה אתם נדרשים בנקודת הפתיחה ועוד. המומחים שלנו ירכזו את כל הנתונים שלכם, ויקבעו יחד איתכם את גובה ההלוואה, זאת מתוך ההבנה כי יש לדייק בסכום, ולא לדרוש פחות מדי או יותר מדי.

   מסלול הלוואה לפתיחת מסעדה קטנה

   מסלול הלוואה זה מתאים לפתיחת מסעדות קטנות, והוא מאפשר לכם הלוואה של עד 100,000 ₪. גם במסלול זה נשמח לייעץ לכם ללא עלות, ולהחליט יחד איתכם על גובה ההלוואה וסיוע בהמשך.

   מסלול הלוואה לפתיחת עסק אינטרנטי

   עסק אינטרנטי יכול להיות חנות מסחר, אתר שירות או כל נכס אינטרנטי אחר שבבעלותכם. לרוב העלויות לעסקים מסוג זה הן נמוכות יותר מעסקים אחרים. מסלול זה מתאים לדורשים הלוואות של עד 50,000 ₪.

   קצת על תהליך קבלת ההלוואה

   תחילה יש באפשרותכם לבדוק זכאותכם להלוואה כאן אצלנו, או ליצור איתנו קשר. לפני שאתם מתקשרים אלינו, הצטיידו בכל הפרטים הדרושים,שתפו אותנו בהם, כמו גם מהם הצרכים של העסק העתידי שלכם, ואת הרצונות שלכם. אנחנו נבחון את כל המידע, נאמת אותו, ונאשר לכם לבסוף את ההלוואה ובמידה ותהיו זכאים.

   לסיכום

   דיגיטל פיננסים מורכבת ממומחים, ואנשי פיננסים ותיקים עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום. החברה מספקת מתן הלוואות באופן דיסקרטי שלא יפגע באשראי שלכם, חברה אמינה בעלת איתנות פיננסית ויציבות. למידע נוסף חייגו עכשיו למומחים שלנו בטלפון 072-3307633.

    

   דיגיטל פיננסים - מהיום לא צריך לצאת מהבית בשביל לקבל הלוואה
   icon
   הליך בדיקה מהיר
   תוך 30 דק (בתנאי זכאות) הכסף בדרך לחשבון הבנק שלך
   icon
   אמינות
   נגייס עבורך כסף מהיר בעדיפות לריבית הנמוכה ביותר עבורך
   icon
   איתנות פיננסית
   קבלת הלוואה עד 100,000 ₪
   icon
   דיסקרטיות מלאה
   לא פוגע במסגרת האשראי הבנקאי
   מאמרים בנושא
   לקבלת הלוואה מיידית השאירו פרטים