עמוד הבית איחוד הלוואות

איחוד הלוואות

עמוד הבית איחוד הלוואות
לבדיקת זכאות להלוואה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  zakaut
  בדיקת זכאות מהירה

  תוך 30 דקות הכסף אצלכם בבנק

  zakaut
  אנחנו לא שוק אפור

  אנחנו צוות פיננסי יישר והגון שיודע לייצר הלוואות

  zakaut
  תשלום עבור תוצאה

  כגוף אמין ויישר במידה ולא קיבלתם כסף אתם לא משלמים לנו

  zakaut
  תנאי הלוואה טובים

  הלוואות דיגיטליות בריביות אטרקטיביות

  הלוואה דיגיטלית עד אליך

  דיגיטל פיננסים

  man
  לבדיקת זכאות להלוואה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   הכנסות משקי הבית בישראל נמצאות במגמת עלייה בשנים האחרונות. יחד עם עלייה זו, גדלו גם ההוצאות החודשיות במשקי הבית. הוצאות הולכות וגדלות מכבידות על רבים מאיתנו. על פי נתוני המחלקה לפיקוח תקציבי בכנסת, משקי הבית בעשירון התחתון בישראל נמצאים בגירעון בכל חודש וחודש. במצבים כאלה, אחת הברירות היא לקיחת הלוואה, כמובן. אך מה קורה כאשר יש לנו יותר מהלוואה אחת? במאמר זה נדבר על איחוד הלוואות, על היתרונות, החסרונות וטיפים חשובים שכדאי שתדעו. 

   הלוואות, החזרים ומה שביניהם

   נושא ההלוואות בישראל הוא נושא כבד שלא מרבים לדבר עליו. הוא מכביד ומשפיע על כל אדם הנוטל הלוואה, בשלב כזה או אחר. את ההלוואה, כידוע, יש להחזיר. הדרך בה הגופים הפיננסים מחזירים אליהם את הכסף היא באמצעות החזרים חודשיים, ואלו, מייצרים לחץ ומקשים על התנהלות נוחה ובריאה. 

   הבעיה מתחילה (ולא נגמרת) כאשר ההחזרים החודשיים מקשים על ההתנהלות הכלכלית. ההחזר החודשי מגדיל את ההוצאות החודשיות שלנו, ואין לנו ברירה אלא – לקחת הלוואה נוספת. כך, אנו מחריפים את התזרים השלילי שלנו ויוצרים מצב בו ההכנסות שלנו אינן מספיקות על מנת לכסות את ההוצאות.

   כיום, ישנם גופים רבים המאפשרים לקחת הלוואה. בעבר, אדם שרצה לקחת הלוואה היה פונה לבנק אליו הוא שייך, בדרך כלל. במקרים אחרים, היה פונה אותו אדם לבנקים אחרים על מנת לקבל כסף באופן מיידי בו יוכל להשתמש על מנת לשפר את מצבו הכלכלי. היום, חברות אשראי, חברות מימון חוץ בנקאי ועוד – מציעות שירותי הלוואה לכל החפץ בהם. 

   פירוש הדבר, הוא שכל תחום ההלוואות הפך פשט יותר, בעיקר בשל ההיצע הרב הקיים. נכון להיום, לשליש מאוכלוסיית ישראל יש לפחות הלוואה אחת על שמם שאינה משכנתא. והמרוויחים הגדולים מריבוי ההלוואות הם הבנקים והגופים המממנים, כמובן. 

   כפי שניתן לראות בבירור בתרשים, רוב הלווים אינם חדשים בעסקי ההלוואות. למעלה מ-50% מהלווים זקוקים להלוואה בכדי להחזיר חוב קודם. בדיוק לשם כך חשוב להסביר על עולם איחוד ההלוואות ולהבין האם איחוד שכזה יכול לסייע לבעלי הלוואה שדורשים הלוואה נוספת.

   מהו איחוד הלוואות?

   איחוד הלוואות היא למעשה פעולה של לקיחת הלוואה אחת כדי לכסות על מספר הלוואות שונות. במידה ויש לכם מספר הלוואות, תוכלו לקחת הלוואה אחת גדולה. כך, תישארו עם הלוואה אחת בלבד. כאשר מדובר בהלוואה אחת, תוכלו לדעת בדיוק מהו סכום ההלוואה שלכם ותדעו לעקוב אחר הריביות וההחזרים. תהליך כזה יכול להיעשות באופן עצמאי או באמצעות ייעוץ מקצועי מטעם יועץ פיננסי או יועץ משכנתאות. 

   האם איחוד הלוואות תמיד יעזור?

   צריך לזכור, כי איחוד הלוואות אינו בהכרח פתרון יעיל. ישנם מקרים בהם אחת ההלוואות שלכם או יותר, קרובות מאוד לפירעון הסופי שלהן. במקרים אלו, ייתכן כי כבר שילמתם חלק משמעותי מהריבית, וכעת עיקר ההחזר מתמקד בקרן ההלוואה. במצב שכזה, איחוד הלוואות בריבית גבוהה, יחסית, אינה מתשלמת. בנוסף, חשוב לשים לב כי לכל הלוואה ישנם תנאים. דבר הכרחי שעליכם לבדוק טרם בואכם לביצוע איחוד הלוואות הוא תנאי ההלוואה המיועדת. בדקו את גובה ההחזר והריבית, את תחנות היציאה, את קנסות הפירעון המוקדם באם ישנם וכן הלאה. 

   היתרונות באיחוד הלוואות

   איחוד הלוואות הוא פתרון שאמור לסייע במקרים בהם ללווה ישנה יותר מהלוואה אחת. בחלק המכריע של המקרים, איחוד זה מביא לתוצאה חיובית. את איחוד ההלוואות מומלץ לבצע בבנק, במידה והדבר מתאפשר לכם. הסיבה לכך היא, שגופים חוץ בנקאיים בדרך כלל יודעים לספק ריביות גבוהות יותר. סיבה נוספת היא העובדה שגוף חוץ בנקאי לרוב יגביל את סכום ההלוואה האפשרי. במידה והסכום שעליו קיבלתם אישור לא מספיק כדי לסגור את יתר ההלוואות, הרי שרק הכנסתם את עצמכם לבור גדול עוד יותר. 

   היתרון המרכזי באיחוד הלוואות הוא למעשה האיחוד לכדי הלוואה אחת מרכזית, בפריסה נוחה וארוכת טווח התואמת ליכולות ההחזר שלכם. כך, תוכלו לדעת בדיוק כמה אתם משלמים, למי ומתי – תתן לכם יותר שקט נפשי ותשפר את ההתנהלות הכלכלית שלכם.

   על אף היתרונות הרבים של איחוד הלוואות, קיים גם קושי מסוים לקבל הלוואה שכזו. בחלק המכריע של המקרים, יועץ מקצועי יוכל להשיג לכם את המטרה בצורה מדויקת ופשוטה יותר. מרגע שתקבלו את הלוואת האיחוד, תוכלו להחזירה בתשלומים קבועים, אחידים ונוחים יותר עבורכם. כך, תעשו צעד בדרככם אל החופש הכלכלי והשקט הנפשי אליו אתם מייחלים.

   איחוד הלוואות לבד או אמצעות חברה?

   אף על פי שאיחוד הלוואות עשוי להצטייר לקורא הממוצע כתהליך פשוט לביצוע, ראוי להדגיש כי על פי רוב, המדובר בתהליך שרצוי לבצע עם ליווי צמוד, שיאפשר לכם להבין לעומק את מצבכם הפיננסי ולקבל חוות דעת אובייקטיבית בנוגע להלוואות שנטלתם, שיעור הריבית, ההחזרים שביכולתכם לעמוד בהם וכן הלאה. איחוד הלוואות יכול להתבצע בבנקים או בסיוע גופים חוץ בנקאיים, כאשר היתרון המרכזי באיחוד הלוואות בגוף חיצוני נובעת מהעובדה שהוא אינו משפיע כלל על מסגרת האשראי שלכם.

   מה היתרון באיחוד הלוואות איתנו?

   אנו מציעים מספר יתרונות אשר מבדילים אותנו מהבנקים ומגורמים אחרים המספקים שירותים פיננסיים. ההלוואות שאנו מציעים הן מהירות במיוחד (ולעתים אף מיידיות), פשוטות ונטולות ביורוקרטיה – והכל במטרה להקל עליכם. כלל ההלוואות שאנו מציעים הן בעלות תנאים הוגנים, לא כוללות הוצאות מיותרות כמו עמלת פתיחת תיק ולא תופסות את מסגרת האשראי בבנק. כמו כן, אנו מציעים איחוד הלוואות בתנאים האטרקטיביים ביותר בשוק, תוך ליווי של צוות מקצועי ומנוסה לכל אורך חיי ההלוואה.

   המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם לכל אורך הדרך. אנו מלווים את לקוחותינו החל בבדיקה הראשונית לגבי ההלוואות שבאפשרותנו לתת ולכל אורך חיי ההלוואה. החזון שלנו הוא להציע לכם מגוון רחב ככל האפשר של פתרונות, כך שתוכלו למצוא את כל מה שאתם זקוקים לו תחת קורת גג אחת.

   במהלך השנים צברנו ניסיון ומומחיות שאפשרו לנו להעניק הלוואות בתנאים משופרים, הבולטות באטרקטיביות שלהן בהשוואה לפתרונות אחרים המוצעים בשוק. אנו שמים דגש על פשטות, כשאת מירב ההלוואות שאנו מציעים תוכלו לקבל בהליך מהיר ונטול ביורוקרטיה. למותר לציין כי ההלוואות שאנו מספקים הן חוץ בנקאיות, ואינן משפיעות כהוא זה על מסגרת האשראי הנתונה לכם בבנק.

   בכל הקשור לאיחוד הלוואות, אנחנו מנהלים משא ומתן בהתבסס על הידע, הניסיון והקשרים עם המערכת הפיננסית שצברנו לאורך שנות פעילותנו. לאור העובדה שניהלנו תיקים רבים במהלך השנים, אנחנו מסוגלים להעריך מהם תנאי ההלוואה האופטימליים עבור כל לקוח ולקוח. בניגוד לבנקאי משכנתא שפועלים מתוך הבנק ומייצגים אותו, אנו מייצגים את האינטרסים של לקוחותינו בלבד. לכן, לקוחותינו זוכים לתכנון ולייעוץ המקיפים, הטובים והמתאימים ביותר להם, שמאפשרים להם לשוב ולעמוד על רגליהם.

   כותב התוכן: עמנואל שרקי
   בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי
   דיגיטל פיננסים - מהיום לא צריך לצאת מהבית בשביל לקבל הלוואה
   icon
   הליך בדיקה מהיר
   תוך 30 דק (בתנאי זכאות) הכסף בדרך לחשבון הבנק שלך
   icon
   אמינות
   נגייס עבורך כסף מהיר בעדיפות לריבית הנמוכה ביותר עבורך
   icon
   איתנות פיננסית
   קבלת הלוואה עד 100,000 ₪
   icon
   דיסקרטיות מלאה
   לא פוגע במסגרת האשראי הבנקאי
   לקבלת הלוואה מיידית השאירו פרטים