עמוד הבית הלוואות לעסקים
הלוואה לעסק קיים

הלוואות לעסקים

עמוד הבית הלוואות לעסקים
לבדיקת זכאות להלוואה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  zakaut
  בדיקת זכאות מהירה

  תוך 30 דקות הכסף אצלכם בבנק

  zakaut
  אנחנו לא שוק אפור

  אנחנו צוות פיננסי יישר והגון שיודע לייצר הלוואות

  zakaut
  תשלום עבור תוצאה

  כגוף אמין ויישר במידה ולא קיבלתם כסף אתם לא משלמים לנו

  zakaut
  תנאי הלוואה טובים

  הלוואות דיגיטליות בריביות אטרקטיביות

  הלוואה דיגיטלית עד אליך

  דיגיטל פיננסים

  man
  לבדיקת זכאות להלוואה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   יש לכם בעיית נזילות בעסק וזקוקים למימון מיידי? הגעתם למקום הנכון. דיגיטל פיננסים מעניקה לכם מסלולי הלוואה לעסק שלכם בתנאים אטרקטיביים במיוחד, עם איתנות פיננסית ודיסקרטיות מלאה.

   לבקשת הלוואה >>    מסלולי הלוואה לעסק שלכם

    בעלי עסקים רבים נתקלים במצב בו הם זקוקים לכסף נזיל באופן מיידי, על מנת להזיז תהליכים בעסק. מסלולי ההלוואות שלנו לעסקים מותאמים בדיוק למצבים האלה, ויסייעו לכם להביא את העסק שלכם לצמיחה והגדלת הפעילות.

    הלוואות גישור קצרות לעסק

    מסלול זה מותאם לבעלי עסקים הזקוקים למרווח נשימה, לטובת התנהלות כספית נכונה וגישור בין ההוצאות השוטפות לבין ההכנסות שנכנסות במהלך כל החודש.במסלול זה תוכלו לקבל הלוואה לטווח קצר של עד 50,000 ₪.

    הלוואות מימון לרכש וספקים

    מסלול זה עשוי להתאים לבעלי עסקים הזקוקים למימון מלאי ותשלומים לספקים טרם מכירת הסחורה. מסלול זה יעניק לכם את האפשרות להכניס מוצרים חדשים ולהגדיל את פעילות העסק באופן משמעותי. במסלול זה תוכלו לקבל הלוואה של עד 100,000 ₪.

    תהליך קבלת הלוואה לעסק

    התהליך שלנו לקבלת הלוואה הוא מהיר ומקצועי. תחילה תתבקשו להציג את הנתונים והמסמכים הרלוונטיים אודות ההלוואה, וכמובן גובה ההלוואה. בשלב זה המומחים של דיגיטל פיננסים יבחנו את כל הפרטים, ויאמתו אותם בדיסקרטיות.

    לאחר מכן, המומחים שלנו יעניקו לכם ייעוץ ללא עלות על מסלול ההלוואה המותאם עבור הצורך הספציפי שלכם, גובה ההלוואה הכדאי ותנאי ההחזר הנוחים ביותר. לבסוף תקבלו את האישור והכסף יהיה בדרך אליכם במהירות האפשרית.

    הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

    אם אנחנו חוזרים אחורה בזמן אנו מגלים שעד לא מזמן הבנקים הם היו גורם המימון היחידי אליו היינו יכולים לפנות לשם הלוואה או אשראי עסקי.

    בעלי עסקים בישראל מוצאים את עצמם מתעסקים כל יום בבירוקרטיה שלא נגמרת, מיסים גבוהים וזה עוד לפני שדיברנו על מדיניות האשראי של הבנק. 

    מדיניות זו פגעה בתחרות בריאה ומנעה מלא מעט עסקים קטנים ובינוניים את היכולת להתרחב עסקית. בשנים האחרונות משרד האוצר פתח את האפשרות בפניי עשרות חברות מימון שונות לספק שירותי אשראי בפיקוח לסקטור העסקי

     

    ריביות והחזרים נוחים ומותאמים אישית

    אנחנו למעשה יכולים להבין אתכם, כאשר מדברים איתכם על "אשראי חוץ בנקאי" ישר עולים לכם לראש ריביות גבוהות והחזרים שאתם לא בטוחים שתוכלו אי פעם להחזיר…

    אם עד לפני מספר שנים "אשראי חוץ בנקאי" היה שם נרדף לחברות שוק אפור אשר פועלות מתחת לרדאר, הרי היום קיימות עשרות חברות בפיקוח משרד האוצר אשר מטרתן הוא לספק לכם אשראי.

    במקרים רבים תוכלו למצוא ריביות דומות לאלו של הבנק ואף ריביות טובות יותר. אשראי חוץ בנקאי נותן לכם את האפשרות למרווח לנשימה מן הבנק ואף נותן לכם את האפשרות לקבוע את זמן ההחזר בהתאמה אישית.

     

    הלוואה לעסקים בקורונה

    אנחנו לא יכולים להתעלם מהמגפה שהגיע אלינו בתחילת שנת 2020, מגפה זו גבתה קורבנות בנפש ולא מעט קורבנות עסקיים המנסים לקום ליום שאחריי.

    אחרי שנתיים אינטנסיביות וקשות עסקים רבים מתקשים לקום על הרגליים, באותה הנשימה עושה רושם שהבנקים לא מנסים לעזור להם ולעשות את החיים קלים יותר עבורם.

    אשראי חוץ בנקאי הוא הבחירה של עשרות בעלי עסקים אשר מחפשים להגדיל את תזרים המזומנים, להתפתח עסקית ואף במקרים מסוימים לסגור חובות לספקים ואפילו אל הבנקים השונים.

     

    זה הזמן להיפרד מבירוקרטיה מיותרת

    לא מעט פעמים כשנרצה לקחת הלוואה מהבנק אנו נצטרך לספק אין ספור טפסים שונים ולהתחיל בירוקרטיה שלא נגמרת.

    מצב זה יכול לפגוע בנו במצבים שונים, לדוגמא: במקרה של עסקת בזק שלא תחזור עליה בה אנו נצטרך מימון זמין ומהיר. לא מעט עסקאות נופלות בגלל חוסר היכולת להשיג מימון וגורמות צער לא קטן ליזמים.

    כמו כן, מצבים של אובליגו בעייתי או לחילופין היסטוריה שלילית אצל הבנקים משפיעים גם הם ומוסיפים לבירוקרטיה. הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות ללא בירוקרטיה מסובכת ובמהירות!

     

    מישהו פה צריך ערב?

    לא מעט פעמים אנו נצטרך לתת ערב אחד אם לא שניים בהלוואות מסוימות לשם לקיחת ההלוואה. מציאת אדם המסכים להיות ערב לנו יכולה להוות מכשול לא אחת בעסקאות שונות.

    הלוואה חוץ בנקאית לעסקים היא הלוואה אשר נעשית ללא ערבים כלל, יחד עם בדיקת זכאות מהירה תוכלו לקבל הלוואה מהירה וללא ערבים.

     

    מעט מקום לנשימה

    אשראי חוץ בנקאי כשמו כן הוא הינו אשראי הנמצא מחוץ למערכת הבנק ולא משפיע בשום צורה על העובר ושב שלנו. בעלי עסקים רבים מחזיקים באשראי חוץ בנקאי יחד עם האשראי הבנקאי שלהם במטרה לא לפגוע במסגרת האשראי, לחרוג או להתקרב למסגרת על מנת לשמור על ציון אשראי גבוה אצל הבנקים.

     

    אנחנו קצת באיחור, אין לכם מה לפחד מקדמה

    אם אנחנו מסתכלים על ארה"ב לדוגמא אנו רואים שאחוזי האשראי החוץ בנקאי זהים אם לא גבוהים בתקופות מסוימות מן האשראי הבנקאי.

    אשראי חוץ בנקאי במקרים רבים הוא בחירה של בעלי עסקים ואנשים פרטיים רבים, לעיתים ניתן למצוא אשראי חוץ בנקאי אשר נותנים הטבות, הנחות ואפילו את הCASH BACK המוכר מהבנקים הגדולים.

     

    הלוואה לעסק עם דיגיטל פיננסים

    דיגיטל פיננסים מתמחה במתן הלוואות לעסקים לכל מטרה למעלה מ-15 שנה. החברה מספקת לכם הלוואה מהירה, בתנאי החזרי תשלום נוחים ובדיסקרטיות מלאה מול הבנקים, ללא פגיעה באשראי.

    זקוקים להלוואה מהירה שתרים את העסק שלכם למעלה? צרו קשר עוד היום עם המומחים שלנו.

     

    כותב התוכן: עמנואל שרקי
    בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי
    דיגיטל פיננסים - מהיום לא צריך לצאת מהבית בשביל לקבל הלוואה
    icon
    הליך בדיקה מהיר
    תוך 30 דק (בתנאי זכאות) הכסף בדרך לחשבון הבנק שלך
    icon
    אמינות
    נגייס עבורך כסף מהיר בעדיפות לריבית הנמוכה ביותר עבורך
    icon
    איתנות פיננסית
    קבלת הלוואה עד 100,000 ₪
    icon
    דיסקרטיות מלאה
    לא פוגע במסגרת האשראי הבנקאי