עמוד הבית הלוואות לפושטי רגל

הלוואות לפושטי רגל

עמוד הבית הלוואות לפושטי רגל
לבדיקת זכאות להלוואה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  zakaut
  בדיקת זכאות מהירה

  תוך 30 דקות הכסף אצלכם בבנק

  zakaut
  אנחנו לא שוק אפור

  אנחנו צוות פיננסי יישר והגון שיודע לייצר הלוואות

  zakaut
  תשלום עבור תוצאה

  כגוף אמין ויישר במידה ולא קיבלתם כסף אתם לא משלמים לנו

  zakaut
  תנאי הלוואה טובים

  הלוואות דיגיטליות בריביות אטרקטיביות

  הלוואה דיגיטלית עד אליך

  דיגיטל פיננסים

  man
  לבדיקת זכאות להלוואה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   העסק שלכם נכנס לפשיטת רגל ואתם זקוקים לכסף נזיל באופן מיידי? הגעתם למקום הנכון. דיגיטל פיננסים מתמחה במתן הלוואות לפושטי רגל, בתהליך מהיר ובתנאים נוחים במיוחד.

   מדינת ישראל מטפלת בפושטי הרגל באמצעות חוק ההוצאה לפועל. הבעיה: אלה הופכים למוגבלים ולא יכולים תמיד לקבל הלוואות. אז איך בכל זאת ניתן לקבל הלוואות לאחר ההכרזה כפושט רגל? זה המדריך שיסייע לכם

   כיצד ניתן לקבל הלוואה לפושטי רגל?

   כיום, במסגרת חוק ההוצאה לפועל, מדינת ישראל מטפל בתיקים של פושטי הרגל. החוק מגן על הנושים כדי שלא יגיעו למצב שבו הם נזקקים לסיוע מהמדינה. יחד עם זאת, החוק מנסה להסדיר את מצבם של פושטי הרגל ולסייע להם להשתקם.

   כאשר נפתח תיק בהוצאה לפועל נגד פושט רגל, ובהמשך הוא מקבל צו כינוס נכסים, אין באפשרות החייב לקבל הלוואות מהבנקים, אשר אף פותחים נגדו בהליך הוצאה לפועל אחרי שלא עמד בהתחייבויות. למעשה, לנושה אין ברירה. הוא צריך לשקם את עצמו על מנת שלא להיכנס לסחרור ולכן הוא יכול לקבל הלוואה באמצעות קבלת הפטר, זאת לאחר הכרזתו כפושט רגל.

   בעבר לא היה מקובל להעניק הלוואות לפושטי רגל. יחד עם זאת, כיום קיימים גופים המעניקים הלוואות לפושטי רגל, תוך בדיקת זכאותם כמובן. כיום, ניתן למצוא מסלולים שונים שבהם פושט הרגל יכול להחזיר את חובותיו תחת החזרים נוחים ודחיית של ההלוואות.

   כדי לעשות זאת, פושט הרגל חייב לצדו את המומחים בתחום. כך למשל, המומחים שלנו בדיגיטל פיננסיים מנוסים בהלוואות לפושטי רגל והם מסייעים לרבים בתחום כדי שיוכלו לחזור לאיתנם.

   קצת על התהליך לקבלת הלוואות לפושטי רגל

   שלב 1- בדיקת זכאות

   על מנת לקבל אישור להלוואה זו, מיד לאחר פנייתכם נבדוק את זכאותכם אליה. ההליך הוא פשוט וקצר ונעשה מיד לאחר הפניה אלינו.

   שלב 2- שיחה עם המומחים וקביעת גובה ההלוואה

   בשלב השני, לאחר שבדקנו את זכאותכם, אחד המומחים שלנו ייצור אתכם קשר. המטרה בשיחה היא לקבוע את גובה ההלוואה ולהבין מה הצרכים שמתאימים לכם לאחר התהליך שעברתם. בין היתר, יקבע סכום הפריסה החודשי בהתאם ליכולת ההחזר שלכם.

   שלב 3- אישור וקבלת הכסף לחשבון

   לאחר השיחה עם המומחה שלנו תמתינו לאישור קצר והכסף יועבר לחשבון תוך זמן קצר. כפי שהבנתם, לא מדובר בתהליך מסורבל וארוך והמטרה היא להקל על הלווים כדי שיוכלו לקבל את הכסף במהירות ובקלות, בעיקר לנוכח התהליך שעברו.

   למה איתנו?

   התחרות בשוק בין הגופים הפיננסיים רבה ולכן, אם אתה פושט רגל, אתה צריך לבחור בחברה אמינה, ידועה בשוק, כזאת שמתמחה בתחום. דיגיטל פיננסיים עוסקת מזה 15 שנה בהלוואות לכל מטרה, בניהן הלוואות לפושטי רגל. לרשותנו מאגר בעלי המקצוע ברמה הגבוהה ביותר. 

   הם יוכלו לסייע לך בבחירת המסלול הנכון, כדי שתוכל לעמוד בהתחייבויות השונות ולקבל הלוואה מיידית לצורך תהליך ההבראה. נוכל להעמיד לרשותך הלוואה, בדיוק כפי שאנחנו מסייעים ללווים שונים קניית רכב בפשיטת רגל באמצעות ההלוואה הנכונה.

   היתרונות של דיגיטל פיננסיים ידועים ללקוחות רבים. מדובר בגוף בעל איתנות פיננסית, בעל שורה של מומחים שיכולים לסייע לך לקבל הלוואה נכונה עבורך, בתנאים הטובים ביותר בשוק. ההלוואות ניתנת ללא ידיעת הבנק, במהירות המירבית וללא ביורוקרטיה מתישה ופגישות חוזרות ונשנות עם הפקידים. יתרה מכך, בעזרת שיחה קצרה נוכל לנתח יחד את המצב ולקדם את אישור ההלוואה בעזרת המומחים שלנו.

   לייעוץ ראשוני ללא עלות, עם המומחים של דיגיטל פיננסים, צרו קשר עוד היום ונסייע לכם בבחירת המסלול המתאים. הטלפון שלנו: 072-3307633.

   כותב התוכן: עמנואל שרקי
   בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי
   דיגיטל פיננסים - מהיום לא צריך לצאת מהבית בשביל לקבל הלוואה
   icon
   הליך בדיקה מהיר
   תוך 30 דק (בתנאי זכאות) הכסף בדרך לחשבון הבנק שלך
   icon
   אמינות
   נגייס עבורך כסף מהיר בעדיפות לריבית הנמוכה ביותר עבורך
   icon
   איתנות פיננסית
   קבלת הלוואה עד 100,000 ₪
   icon
   דיסקרטיות מלאה
   לא פוגע במסגרת האשראי הבנקאי

   לקבלת הלוואה מיידית
   השאירו פרטים