עמוד הבית בלוג קונים רכב יד שנייה? לא חייב לשעבד כדי להשיג מימון
קונים רכב יד שנייה? לא חייב לשעבד כדי להשיג מימון
שתף
03 פבר 2021

עומדים לפני רכישת רכב מיד שנייה? מהיום אתם כבר לא צריכים לבצע שעבוד בכדי להשיג את עלות הרכישה. מהיום כל מה שאתם צריכים זו הלוואה אחת שעושה את ההבדל ויכולה בהחלט לממש לכם את כל החלומות וביניהם גם החלפת הרכב הישן בחדש יותר. 

אז אם גם לכם נמאס מעמלות גבוהות למדי, מפגיעה באשראי הבנקאי שלכם הנה לכם הפתרון הטוב ביותר – רכב יש שנייה במצב מצוין. 

לבקשת הלוואה >>
  רכישת רכב יד שנייה באמצעות הלוואה בתנאים הטובים ביותר 

  יש שיבחרו לרכוש רכב חדש מתוך זה שיהיה להם הון עצמי אישי ויש שירצו להחליף את הרכב הישן בחדש יותר אבל לא יהיה באפשרותם ההון הנדרש! מה עושים במצב הנ"ל? בדיוק לשם כך מתקיימים לא מעט גופים המספקים הלוואות מהירות וספציפיות למטרה ובין היתר גם הלוואות לרכישת רכבים יד שנייה. 

  אז אולי רכב יד שנייה לא ידרוש מכם אמצעי מימון/ הלוואה גדולה מדי מאידך בכדי שיהיה לכם שקט וכמה שפחות תקלות שווה לממן רכישה בצורה חכמה גם אם זה ידרוש מכם להגדיל את סכום ההלוואה. 

  איך מממנים רכב יד 2? 

  יש לא מעט אפשרויות לרכישת רכבים משומשים במדינת ישראל, זה יכול להיות מגרש, סוכנויות רכב או אפילו אדם פרטי. לצד כל כך הרבה אפשרויות גם נשאלת השאלה מה ההלוואה שתשלם לכם ותוכלו לעמוד בה בצורה הטובה ביותר? 

  נכון להיום העלויות הממוצעות להלוואות מהסוג הנ"ל מגיעות עד 60000 ₪ ובעידן בו קיימות לא מעט אפשרויות המימון לא תמיד יהיה נכון למרות שהוא ייראה כך, תוהים מה עושים ואיך בוחרים את ההלוואה בתנאים הכי טובים? לפני שאתם ניגשים אל המגרש או אל האדם הפרטי לצרכי הקנייה בואו לבדוק את ההצעה לצד הריבית המשתלמת ביותר. 

  הדרך הטובה ביותר זה לקחת הלוואה מהירה במקום בו כל הריביות המתווספות אכן מתאימות ואתם סמוכים ובטוחים כי אתם אכן יכולים לעמוד בתשלום לטווח הארוך. מבין הדברים שיידרש מכם לבדוק זה האם יידרש מכם לשעבד את הרכב בכדי לממן את הרכישה- מצאתם חברת מימון שלא משעבדת את הנכס? כנראה שהגעתם למקום הנכון. 

  אפשר ואפילו מומלץ לקחת הלוואות מימון אבל קודם לכן לבדוק את אפשרויות המימון לטווח הארוך ביותר. יש לבדוק את עניין הזכאות ואם ישנה אפשרות לקבל הלוואה ללא תלות במסגרת האשראי הרי שזה משובח! 

  בסיכומו של דבר, יש לא מעט גופים אטרקטיביים מה שמאפשר להשיג את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר, במחיר האטרקטיבי ביותר וכך גם בתנאי ההחזר הנוחים ביותר. בדיקת זכאות אחת קטנה והנה אתם כבר שם מקבלים את ההלוואה לכל מטרה והכול ללא שעבוד או משכון מיותרים.  

  כותב התוכן:עמנואל שרקי
  בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי
  לקבלת הלוואה מיידית השאירו פרטים