עמוד הבית בלוג שוקלים לקחת הלוואה? כל מה שאתם חייבים לדעת
שוקלים לקחת הלוואה? כל מה שאתם חייבים לדעת
שתף
03 פבר 2021

נמצאים במשא ומתן לפני לקיחת הלוואה לבית, רכב חדש או אפילו סגירת המינוס ההולך וגדל? חוששים כי ההצעה שניתנה לכם לאחרונה לא מספקת כפי שחשבתם ואתם חוששים להתחייב לריבית שניתנה לכם במעמד זה? הנה לפניכם כל התשובות לשאלות שבדרך כלל נשאלות על ידי אנשים כמוכם- אנשים שמחפשים הלוואה בתנאים המועדפים ביותר. 

לבקשת הלוואה >>
  כפי שהבנתם, תחום ההלוואות הולך וגדל וכך גם ההיצע והביקוש גם יחד במטרה לשפר את החיים, לעצב מחדש את הבית, לרכוש רכב או אפילו לכסות התחייבות כאלה ואחרות. זה כבר לא חדש, יותר ויותר גופים שהם לא בהכרח בנקאיים רוצים ויכולים לספק לכם את ההלוואות בתנאים הטובים ביותר וכך כל מה שאתם צריכים זה רק "להרים את הכפפה" ולצאת לדרך חדשה.

  באמצעות הלוואות מכוונות מטרה תוכלו גם אתם לעמוד בכל התנאים ובו זמנית להתאים אותן לצרכים האישיים שלכם- הלוואות אטרקטיביות בתנאים הטובים ביותר. 

  ממי אתם לווים וכמה ריבית אתם הולכים לשלם? 

  אחת השאלות שחשוב לשאול זה ממי אתם לווים את הכספים? מי הגוף ממנו תיקחו הלוואה חוץ בנקאית? היתרון הגדול ביותר בלקיחת הלוואה מגוף חוץ בנקאי הוא שמירת גובה האשראי שלכם וניצול מסגרת בצורה הטובה ביותר. 

  במצב בו יש כל כך הרבה גופי חוץ בנקאיים כל מה שנשאר לכם זה לעשות את סקר השווקים הראשוני ולאפשר לעצמכם בזכות כך למצוא את הגוף הטוב ביותר על כל המשתמע מכך. 

  כמה ריבית אתם הולכים לשלם? מבין כל השאלות זו תהיה שאלה הראשונה היות והריבית היא זו שתקבע את אפשרויות ההחזר החודשיות לטווח הארוך. כיום יותר ויותר אנשים מודעים לסקרי השווקים ונוכח ההיצע הגדול מתמקחים על תנאי קבלת ההלוואה.

  במעמד זה חשוב להבין ממה מורכבת הריבית שלכם כאמור על ריבית פריים לצד הריבית אותה מקנה לכם הגוף שמספק את ההלוואה. הריבית עצמה יכולה להשתנות על פי אחוזים מסוימים או קצת יותר מכך.  

  מהו דירוג אשראי של הלווה ואיך זה יכול להשפיע על הלווה?  

  מה שמגדיר בסופו של דבר את דירוג האשראי זה איך אדם מתנהל עם חשבון הבנק שלו וכך שאדם בוחר לקחת הלוואה שהוא יכול לעמוד בה הוא לא ייכנס לשום חריגה. מאידך, אם אדם לא מתנהג נכון בפן הכלכלי אזי זו בהחלט יכול להוות בעיה. 

  עם זאת, ככל שנוטל ההלוואה יציג דירוג אשראי תקין כך גם יוכל לקבל הלוואה גדולה יותר ובתנאים טובים יותר לצד ריבית נמוכה בהתאם. 

  בסיכום דבר, אנשים צריכים הלוואה מכל מיני סיבות, זה יכול להיות רכב חדש, הלוואה, שיפוץ, נסיעה לחו"ל או אפילו בעבור לימודים גבוהים כאשר המטרה בסופו של דבר להשיג הלוואה בתנאים טובים, אחת כזו שלא תפגע בנתוני האשראי והכי חשוב שיהיה ניתן לעמוד בהחזרי ההלוואה. 

  כותב התוכן:עמנואל שרקי
  בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי

  לקבלת הלוואה מיידית
  השאירו פרטים