עמוד הבית בלוג איך תשדרגו את הבית מבלי לקרוע את הכיס?
איך תשדרגו את הבית מבלי לקרוע את הכיס?
שתף
03 פבר 2021

זה יכול לפגוש אתכם באמצע החיים או בתחילת החיים בדיוק כשרכשתם דירה מיד שנייה או לחילופין תרצו לשפץ את הדירה הנוכחית במטרה לחסוך את המעבר המייגע. אז הדירה שלכם נמצאת במקום אטרקטיבי אבל עדיין משהו חסר בכדי להשביח את הנכס, שואלים את עצמכם איך אפשר לשפץ את הבית מבלי להרגיש את זה "עמוק בכיס"? 

במיוחד עבורכם, כמה וכמה פתרונות פיננסיים אשר מטרתם לספק לכם את אמצעי המימון המבוקש "לשיפוץ מהסרטים". מוזמנים לקרוא את המאמר, לשתף עם מי שצריך וכמובן ליישם את הכתוב.

לבקשת הלוואה >>
  אין כמו בבית משופץ ומעוצב בדיוק כמו שחלמנו

  האמירה הרווחת של "אין כמו בבית" הינה אמירה שכולם מאמצים ומכירים, אין כמו לחזור מיום עבודה מתיש או אפילו מטיול מדהים ישירות אל זרועות הבית הטוב והישן, אבל מה קורה כשהוא ישן מדי? מה קורה כשהמיקום שלו מדהים אבל מערכת המים, החשמל או אפילו הנראות הכללית אינה מלבבת ולעיתים מסכנת חיים?

  אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא "לחכות עם זה" "לחסוך קצת כסף" זו טעות קריטית היות ובדיוק בזמן הזה אתם יכולים להרשות לעצמכם שיפוץ ממוקד מטרה מבלי שתצטרכו לחכות דקה אחת נוספת להון עצמי כזה או אחר. כאן ועכשיו ניתנת לכם האפשרות להשיג את ההון העצמי הטוב ביותר להתחלה חדשה- בית שכיף לחזור אליו בסוף היום!

  מה נדרש בכדי להעלות את ערך הדירה או הבית?  

  כמו בכל תכנון כזה או אחר כך גם כאן, רגע לפני שאתם יוצאים בהצהרה שאתם משפצים את הבית אולי כדאי לתכנן את הדברים בצורה יעילה גם בהיבט הפיננסי. אז ראשית בכדי לקבוע את התקציב עמו תניעו את החלום שלכם רצוי להבין מה כן נחוץ לשינוי ומה פחות ולמה? בכדי לחסוך בעלויות מיותרות ולהקטין את התקציב הנדרש כמה שיותר.

  בדקו מה נדרש לכם ומה פחות, כמה חדרים מונה הבית ואילו חדרים תרצו לשדרג אם בכלל? האם יש לכם בעיה מסוימת אותה תרצו לתקן או מטרתכם דווקא נשענת על קוסמטיקת הבית? כאמור, תמיד חשוב להבין מה קודם למה, מה יותר חשוב ואפילו מסכן חיים שצריך את טיפולכם כאן ועכשיו? 

  כאשר אתם כבר יודעים לא מעט ויש לכם כמה וכמה כיוונים חשוב ביותר לקבוע את הסכום  שתרצו להשקיע בכדי שלא תהיינה לכם הפתעות בהמשך. אז בכדי שהכול יתנהל כשורה ובצורה מסודרת חשוב ביותר לבדוק את כל פתרונות המימון המוצעים כיום בשוק והמטרה? להשיג את ההלוואה הטובה ביותר בתנאי המימון הנוחים ביותר.

  בסיכומו של דבר, אלו הם רק חלק מהדברים שיידרש מכם לעשות לפני שאתם קובעים את סכום המימון וגם בהיבט הזה חשוב כי תבדקו את כל התנאים והדרישות לרבות אנשי מקצוע ורק  אז תצאו לנסות ולהשיג את המימון המבוקש. 

   

  כותב התוכן:עמנואל שרקי
  בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי
  לקבלת הלוואה מיידית השאירו פרטים