עמוד הבית בלוג הלוואה כנגד נכס
הלוואה כנגד נכס
שתף
10 ינו 2022

אתם זקוקים להלוואה גדולה ויש ברשותכם נכס? היום אתם יכולים לקבל באופן פשוט הלוואה מיידית בקליק אחד. כל שעליכם לעשות הוא לקבל שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות עם המומחים של דיגיטל פיננסים, והם יסייעו לכם בלקיחת ההלוואה בצורה מושכלת ובטוחה.

לבקשת הלוואה >>
  מסלולי הלוואה לכל מטרה כנגד נכסים

  הנכסים שלכם שווים כסף, ואנחנו מעריכים אותם. אם אתם זקוקים לקבל הלוואה מהירה ויש לכם בטחונות, הגעתם למקום הנכון. דיגיטל פיננסים מספקים לכם מגוון מסלולי הלוואות כנגד הנכסים שבבעלותכם.

  מהי הלוואה כנגד נכס?

  הלוואה כנגד נכס קיים היא הלוואה שבה הנכס בבעלות הלווה, משמש כבטוחה להלוואה. במקרה של אי-עמידה בפירעון ההלוואה, הבנק רשאי את הבטוחה שברשותו, כלומר למכור את הנכס כדי לכסות את חובו של הלווה.

  הלוואות כנגד נכסים ניתנות בדרך כלל לצורך מטרות שונות, כגון:

  • רכישת נכס חדש
  • שיפוץ נכס קיים
  • מימון הוצאות רפואיות וחינוכיות
  • יציאה לפנסיה
  • רכישת נכס להשקעה – נציין כי בעבר ניתן היה לקבל בבנקים הלוואה על נכס קיים לטובת רכישת נכס נוסף להשקעה, אולם בנק ישראל אסר על זה וכיום רק בחברות חוץ בנקאיות ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית כנגד נכס קיים כדי לרכוש נכס נוסף.

  הליך קבלת הלוואה כנגד נכס באופן כללי

  הליך קבלת הלוואה כנגד נכס דומה להליך קבלת משכנתא. יש להגיש בקשה לבנק ולצרף מסמכים שונים, כגון:

  • תעודת זהות של הלווה
  • תלושי שכר עדכניים
  • דוח רווח והפסד (עבור עצמאיים)
  • דוח פנקס בנק
  • תצהיר על מצב האישורים

  הבנק או חברת האשראי יבחנו את הבקשה על פי קריטריונים שונים, כגון:

  • ערכו של הנכס – הבנק או חברת האשראי תערוך בחינה של הנכס על מנת לקבוע כמה הוא שווה ועל בסיס זה תחליט כמה להציע כהלוואה.
  • יכולת ההחזר של הלווה – על בסיס תלושי השכר של הלווה, כמו גם מצב חשבון הבנק שלו ואישורים נוספים, החברה המלווה תעריך את הסכום החודשי שאותו הלווה יכול להחזיר. פרמטר זה ישפיע גם הוא על סכום ההלוואה שהבנק או חברת האשראי יהיו מוכנים לתת.
  • ההיסטוריה הפיננסית של הלווה – במידה וללווה יש היסטוריה של בקשת הלוואות ואי עמידה בהחזרתן, או היסטוריה של כניסה למינוס ותפקוד פיננסי לקוי, ייתכן והבקשה להלוואה תסורב או תאושר תחת מגבלות שונות.

  אם הבנק או חברת האשראי יאשרו את הבקשה, ייחתם הסכם הלוואה. ההסכם יכלול את תנאי הלוואה שונים:

  • גובה ההלוואה
  • ריבית ההלוואה
  • תשלום המשכנתא
  • תקופת החזר ההלוואה

  סוגי מסלולי הלוואות לנכס  בדיגיטל פיננסים:

  מסלול הלוואה תמורת בטחונות

  מסלול ההלוואה הזה מתאים לאנשים בעלי בטחונות, והוא יכול להעניק לכם הלוואה של עד 500,000 ₪ בתנאים נוחים במיוחד. כדי לקבל את סוג ההלוואה הזה, ברשות הלווה צריכים להימצא אחד מהבטחונות הבאים:

  סוגי בטחונות לצורך קבלת הלוואה גדולה

  סוג ההלוואה טווח הלוואה אפשרי
  הלוואה כנגד נכס נדל"ן עד 70% משווי הנכס בניכוי המשכנתא 
  הלוואה כנגד פיקדון הלוואה עד 150,000 ₪
  הלוואה כנגד קרן השתלמות או קופת גמל                   הלוואה עד 100,000 ₪
  הלוואה כנגד ניכיון חשבוניות הלוואה עד 200,000 ₪
  הלוואה כנגד ניכיון צ'קים הלוואה מ 100,000 ₪ ומעלה
  הלוואה כנגד ציוד משרדי הלוואה עד 50,000 ₪

  מסלול הלוואה ללא בטחונות

  מסלול הלוואה ללא בטחונות, הוא מסלול הלוואה נוסף, המתאים לאנשים ללא בטחונות או ערבים. מסלול זה מעניק לכם אפשרות להלוואה של עד 100,000 ₪ בתנאים נוחים.

  מסלול הלוואה כנגד נכס מניב

  בדיגיטל פיננסים אנחנו מאמינים בנכסים מניבים, ובכך שהתמורה שלהם גדולה יותר מעסקים אחרים. מסלול זה מתאים לבעלי עסקים מניבים והוא מציע לכם תנאים אטרקטיביים במיוחד. על מנת לשמוע פרטים נוספים צרו קשר עוד היום עם המומחים שלנו.

  על התהליך לקבלת הלוואה כנגד שעבוד נכס

  תהליך בדיקת הזכאות להלוואה כנגד נכס, אצלנו בדיגיטל פיננסים, מתחלק ל-3 שלבים פשוטים.

  שלב ראשון בתהליך – בדיקת רישום הנכס

  בשלב הראשון אנחנו נדרוש את הטפסים הרלוונטים, זאת כדי לוודא כי הנכס אכן על שמכם ואין עליו עיקולים, שיעבוד או כל דבר אחר שיכול להוות בעיה.

  שלב השני בתהליך – בדיקת שווי הנכס

  בשלב השני אנחנו נבדוק את שווי הנכס, ובהתאם לכך נאשר לכם את גובה ההלוואה המקסימלי אותו תוכלו לקבל.

  שלב שלישי בתהליך – אישור קבלת ההלוואה

  בשלב השלישי והאחרון לאחר שתסכימו לגובה ההלוואה ותאשרו, תקבלו את האישור המיוחל לקבלת ההלוואה, וההלוואה תהיה בדרך אליכם באופן מיידי ללא בירוקרטיה מיותרת.

  למי מתאימה הלוואה כנגד שעבוד נכס?

  הלוואות כנגד נכסים הן הלוואות בעלות ריבית גבוהה יותר מהלוואות אחרות, מכיוון שהבנק וחברות האשראי לוקחות סיכון גבוה יותר. עם זאת, הלוואות אלו יכולות להיות פתרון טוב עבור אנשים שזקוקים לסכום כסף גדול ואינם יכולים לקבל הלוואה אחרת, כמו מסורבי אשראי או אנשים עם חובות שונים. אלה יוכלו לקבל הלוואה כנגד נכס למסורבים למשל. כמו כן, פעמים רבות אנשים שמסורבים לקבל הלוואה מהבנק יוכלו לקבל הלוואה חוץ בנקאית כנגד נכס.

  הלוואה כנגד שיעבוד נכס יכולה להתאים גם לאנשים עם הלוואות רבות לתקופות קצרות שההחזר החודשי "חונק" אותם. הלוואה כנגד שיעבוד נכס יכולה לאחד את כל ההלוואות ולתקופה ארוכה ובכך להוריד את ההחזר החודשי בעשרות אחוזים.

  כמו כן, יש לא מעט אנשים שעובדים בצורה מסודרת, הכנסות תקינות אבל מבקשים מהבנק סכום די גבוה, הבנק מתקשה לאשר להם הלוואת סולו, אולם במסגרת הלוואת שיעבוד נכס קיים אפשר לשנות את החלטת הבנק.

  מלבד זאת, מסורבי בנק יכולים להיות גם אנשים שבעבר שלהם היה כשל בהתנהלות הפיננסית שלהם, כמו חובות שונים, חוסר בתזרים קבוע כתצורת משכורת או תשלום אחר, החזרת שיקים או תשלומים שונים ועוד. כידוע, הבנקים הם גופים שמרניים ומקרים כאלה מיד צובעים את האדם בצבע אדום שמזהיר מהענקת הלוואות אליו, כיוון שמדובר בסיכון. בניגוד לבנק, חברות אשראי חוץ בנקאיות מתונות יותר בבדיקתן, ובמידה ותוכלו לשכנע אותן שאתם מסוגלים לעמוד בהתחייבות הם יוכלו לאשר הלוואה כנגד נכס למסורבים ולהעניק הלוואה כנגד שיעבוד נכס בקלות רבה יותר מהבנקים.

  כמה כסף אפשר לקבל תמורת שיעבוד נכס קיים?

  סכום הכסף אותו תוכלו לקבל תמורת שיעבוד נכס קיים שונה בין הבנק לחברות האשראי החוץ בנקאיות.

  המערכת הבנקאית – בנק ישראל קבע כי ניתן לקבל עד 50% משווי הנכס הקיים. לכן, בנקים המתנהלים בהתאם לבנק ישראל, יפעלו כך. חשוב לציין, שבמידה וכבר יש משכנתא על הנכס, תוכלו לקבל השלמה עד ל 50%.

  המערכת החוץ בנקאית – שוק החברות החוץ בנקאיות הוא שוק פתוח ודינמי הרבה יותר מעולם הבנקים. יש מספר חברות חוץ בנקאיות המעניקות שיעבודים תמורת נכס קיים שיכולות להגיע לאחוזי מימון גבוהים ביותר של עד 70% משווי הנכס ובמקרים אחרים אף יותר.

  הלוואה כנגד נכס למסורבים

  מסורב בנק הוא אדם שהבנק סירב לתת לו אשראי. סירוב מהבנק יכול להיות עקב היסטוריית אשראי שלילית, אי יציבות כלכלית, העדר הכנסות לתקופה ארוכה או הכנסות נמוכות מדי, שווי נכס נמוך מדי, הנכס המוצע לשיעבוד לא מספק את הבנק ועוד סיבות רבות.

  חשוב לציין שבמידה וקיבלתם סירוב מהבנק, ייתכן והדבר הוא בר היפוך. פעמים רבות, מסורבי הלוואה מקבלים סירוב בשל הצגת המידע שברשותם באופן שגוי מול נציג הבנק.

  הלוואה כנגד נכס למסורבים אפשרית בהחלט כשיודעים לעשות את זה נכון ולהציג את הדברים בצורה מדויקת. כאמור פנייה לחברות חוץ בנקאיות תיתקל בפנים מסבירות יותר והסיכוי לקבל הלוואה מחברות אלו גבוה יותר למסורבי אשראי.

  יתרונות הלוואות כנגד נכסים

  • ניתן לקבל הלוואה בסכום גבוה – במידה ושווי הנכס גבוה, סכום ההלוואה העומד על עד 50% משווי הנכס, יעמוד על סכום גבוה שיעניק ביטחון פיננסי ללווה.
  • אין צורך בערבים – הלוואות כנגד נכס אינן דורשות ערבים כלל כיוון שהנכס משמש כערובה ללווה.
  • הליך קבלת ההלוואה – הליך קבלת ההלוואה הוא פשוט יחסית וכולל כמה שלבים מהירים, עליהם דיברנו במאמר זה.
  • אופציה לפריסת תשלומים ארוכת טווח – הלוואות רבות כנגד נכס קיים כוללות פריסה נוחה לתשלומים שמקלות על הלווה להחזיר את ההלוואה במלואה.
  • ריבית נמוכה – שיעורי הריבית על הלוואה כנגד נכס הם בדרך כלל נמוכים יותר בהשוואה לצורות אחרות של הלוואות.

  חסרונות הלוואות כנגד נכסים:

  • ריבית ההלוואה גבוהה – כיוון שמדובר בהלוואה בסיכון גבוה יותר, הריביות שההלוואה כוללת יהיו גבוהות יותר כדי להעניק בטחונות נוספות לחברה המלווה.
  • אי עמידה בפירעון ההלוואה – במקרה של אי-עמידה בפירעון ההלוואה, הנכס עלול להימכר על מנת לכסות את החובות של הלווה לחברה המלווה מה שיגרום לכך שהלווה איבד את נכסו.
  • ריסק פיננסי – הלוואות כנגד נכסים, הן הלוואות הדורשות ריסק פיננסי גבוה בעקבות העובדה שהן כוללות סכום הלוואה גבוה במיוחד כמו גם הסיכוי לאבד את הנכס.
  • התחייבות לטווח ארוך – הלוואה כנגד נכס היא התחייבות לטווח ארוך. המשמעות היא שאתם תחזירו את ההלוואה במשך תקופת זמן משמעותית, במהלכה תהיה לכם גמישות פיננסית מוגבלת.

  אז למה אנחנו?

  דיגיטל פיננסים בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנה בעולם הפיננסים ומתמחה במתן הלוואות לכל מטרה. החברה מספקת לכם מגוון רחב של מסלולי הלוואות לכל מטרה, בתנאים אטרקטיביים במיוחד. איתנו תהנו משירותי ליווי צמוד לאורך ההלוואה, ייעוץ והכוונה ללקיחת הלוואה בטוחה, דיסקרטיות מלאה ללא פגיעה במסגרת האשראי ועוד.

  אז למה אתם מחכים? חייגו עכשיו למומחים שלנו במספר  072-3307633 ונשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי.

  הלוואות עד 5 מיליון ₪ כנגד שעבוד למסורבים בבנק

  תהליך קבלת הלוואה כנגד שעבוד

  מהי הלוואה כנגד שעבוד נכס – למעשה במסלול של קבלת הלוואה כנגד נכס אנחנו משעבדים את הנכס בתמורה לסכום ההלוואה כאשר במידה ואתם לא עומדים בתנאי החזר ההלוואה הנכס הוא הערב לסכום הכסף שניתן.

  למי זה מתאים?

  למעשה ההלוואה מתאימה לכל מטרה אך ורק לבעלי נכסים על שמם.

   

   

   

  כותב התוכן:עמנואל שרקי
  בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי

  לקבלת הלוואה מיידית
  השאירו פרטים