עמוד הבית בלוג הלוואה לניתוח
הלוואה לניתוח
שתף
21 יונ 2021

הצורך בלקיחת הלוואה עולה, בדרך כלל, כאשר ישנו מצב כלכלי שהלך והידרדר עד למצב של חוב שהצטבר. הלוואה במקרים כאלה, תעזור לכסות את החוב ומכאן שעבור הלווה היא מהווה חלק מתכנית לשיקום החיים הפיננסיים. לעומת זאת, כאשר ישנו צורך בסכום כסף באופן פתאומי, בשביל לממן טיפול רפואי למשל, הלוואה לניתוח תעזור לשמור על האיזון הכלכלי למרות ההוצאה הפתאומית הזו – ותאפשר ללוויום להרגיש שלמרות האירוע הלא צפוי, עדיין "האדמה לא רועדת" והם יכולים להמשיך בחייהם מבלי להתערער.

הלוואה לניתוח – למי זה יכול להתאים?

טיפול רפואי מציל חיים, מהווה פרוצדורה מחייבת וכמובן שאדם שזקוק לו, בין אם עבור עצמו או בשביל בן משפחה קרוב, יעשה הכל כדי לזרז את התהליך ולהביא את המטופל לחדר הניתוחים כמה שיותר מהר. ישנם מי שמשלמים לביטוח פרטי מדי חודש, או שבמקרים מסוימים – ייתכן וגם קופת החולים תממן את הטיפול, או לפחות את חלקו.

לעומת זאת, מי שאיננו מבוטח יצטרך למצוא את המימון עבור הטיפול ובמקרים רבים – תידרש מהירות וזריזות בעניין הזה, מפאת קוצר הזמן שניתן יהיה לטפל בו באותו האדם. הלוואה לטיפול רפואי יכולה לתת מענה מעכשיו לעכשיו ולייצר את "חלון הזמן", לפחות בהיבט הכספי, מבחינת הלווים.

איך עושים את זה נכון? לקיחת הלוואה מהירה לצורך מימון טיפול רפואי

ראשית כל, הלוואה לניתוח אסתטי או רפואי איננה שונה במהותה, מכל הלוואה אחרת שניתן לקבל מגופי מימון חוץ בנקאיים והמטרה היא להצליח לגייס את המימון הרלוונטי, בזמן הכי קצר שיש ולקבל את הפתרון היעיל, שיאפשר את הנעת התהליך לקבל הטיפול הרפואי הנדרש. בהיבט הכלכלי, הרעיון הוא לאפשר ללווים להיות רגועים בכל הקשור למסגרת האשראי שלהם, זאת כדי לא להעמיס עליה – בפרט כשמדובר על סכומים גבוהים הנדרשים לתשלום בבת אחת – ועוד יותר אם הבנק ממילא לא היה מאשר הלוואה בנקאית סטנדרטית, בשל מצב כספי בעייתי של הלווים.

הלוואה לניתוח היא בעצם זהה להלוואה לכל מטרה הניתנת על ידי גוף מימון פרטי, כאשר הרעיון הוא למצוא את הסכום המדויק הנדרש ועוד יותר חשוב מכך את המסלול המתאים ביותר. 

איך מוצאים את הדרך הנכונה לקבל הלוואה חוץ בנקאית?

בזמנים של לחץ ותעוקה נפשית, קשה לקבל החלטות נכונות ובפרט אם לא מתמצאים בתחום הפיננסי, לכן ייעוץ מקצועי הוא הדרך החכמה ביותר לקחת הלוואה בתנאים המיטביים. חשוב להבין, כי למרות הצורך הדחוף בסכום הכסף והעובדה כי מדובר בלקיחת הלוואה לניתוח, לא צריך להתפשר בנוגע לתנאי ההחזר, לגובה הריבית או לכל עניין אחר הקשור בהסכם ההלוואה.

ייעוץ שמייצג את האינטרסים של הלווים, יעזור לניסוח הסכם הלוואה חוץ בנקאית המותאם אליהם ואל הצרכים האישיים שלהם, יקדם את קבלת הכסף בזמן – ובהמשך, יאפשר את החזרי התשלומים במועד הנדרש ואת הניהול הנבון של הכסף של הלווים, למרות ההוצאה הפתאומית הזאת.

כותב התוכן:עמנואל שרקי
בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי

לקבלת הלוואה מיידית
השאירו פרטים