עמוד הבית בלוג הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים
הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים
שתף
15 ינו 2022

מוגבלים בחשבון הבנק? גם לכם יש פתרון – הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים

במצבים רבים הגעה לחשבון בנק מוגבל עשויה להיות נפוצה ביותר בתקופה זו, בדיוק עבור זה שירותי הלוואות ושירותי אשראי חוץ בנקאים עשויים להיות הפתרון המתאים עבורכם.

אז במידה והגעתם למינוס שאין לכם מושג איך לכסות אותו והבנקים מסרבים להושיט לכם יד? 🙂 הגעתם למקום הנכון. 

כאן זה הזמן והמקום לקחת את הגרעון שלכם צעד אחד אחורה באמצעות הלוואה חוץ בנקאית אחת.

שירותי הלוואה למוגבלים – למי מיועד המסלול

כשמדברים על הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים מדברים בעיקר על שירות לאנשים שידם אינה משגת בהלוואה לכל צורך.

כאן בדיוק במקום הזה מוענקות הלוואות ללא ערבים ולכל מטרה, רוצים לדעת כמה זה יכול להיות קל גם עבורכם?

הלוואות מהסוג הנ"ל ניתנות מזה שנים בצורה מהירה ביותר וגם אם אתם מסורבי בנקים ניתן לחפש לכם את ההלוואה שתתאים והכול לצד תנאי סף נמוכים שיכולים לאפשר גם לכם לצאת לדרך חדשה.

כאמור, התרחיש הפחות נעים זה להגיע לבנק ובזמן אמת ולהיתקל בהסתר פנים מצדו, פתאום אתם מוגבלים והחיים הדינמיים בישראל כמו אמרו את דברם. במצב הנ"ל זה יכול אתם עלולים להיקלע לחובות שהבנק לא ימהר לכסות והתוצאה? סירוב מהבנק בפעם המי יודע כמה. 

נשמע לכם מוכר? מוגבלים, מעוקלים או שאפילו חציתם את האובליגו המותר? מהיום לא חייב לפנות רק לבנקים בכדי לכסות את החריגה. מהיום כל מה שאתם צריכים זו הלוואה אחת שהיא לא בהכרח פנים בנקאית- הלוואת חוץ אטרקטיבית מכל השאר. 

מחפשים אמינות, שקיפות ופשטות ללא בירוקרטיה מייגעת? מסתמן כי כל מה שאתם צריכים זו חברה אחת שתעשה לכם סדר בבלגן, חברה אחת שיודעת איך לקחת את זה מכאן. 

מהו חשבון בנק מוגבל?  

כשאתם לא יכולים להנפיק לעצמכם כרטיס אשראי, כשמישהו מבטל, מגביל או חוסם את הכרטיס הקיים, כאשר לא ניתנת הלוואה בבנק- כל אלו הם רק חלק מהדוגמאות המעידות על חשבון בנק מוגבל. 

כמו כן במצב בו אי אפשר להנפיק המחאות, לא ניתן להעביר כספים מחשבון אחד לאחר ואין מסגרת אשראי בחשבון הבנק מסתמן כי הכול מתנקז לדבר אחד – חשבון הבנק שלכם מעוקל או שהוא מוגבל ובמקרה הנ"ל ספק אם הבנק הטוב והמוכר שלכם יספק הלוואה לכיסוי הגרעון שנוצר. 

בעלי חשבון מוגבל נתקלים בסירוב ובעוד הבנק פועל על פי פיקוח ובקרה ספק אם תינתן לכם הלוואה אלא אם תעברו קשיים, בירוקרטיה וכל השאר. מה כן כדאי לעשות? אולי כדאי לדבר על הלוואות שתיקחו לא בהכרח מהבנק שלכם אלא מגוף חוץ בנקאי. 

למי יש חשבון בנק מוגבל? 

במצב בו תמצאו במצב מוגבל הגופים הפנים בנקאיים כמו "יסמנו אותו" והוא ייחשב מאז ועד לתשלום החוב כאנשים שאינם בעלי יכולת פיננסית. וכך יוצא כי אנשים עם בעיות כאלו לא יוכלו לעמוד בהלוואה והסירוב להלוואה לא יאחר גם הוא להגיע. 

למי יש חשבון בנק מוגבל? 

כפי שהבנתם, חשבון מוגבל יכול להיות גם בקרב העסקים הקטנים, הגדולים והאנשים הפרטיים כך שאם מסרתם צ'קים ללא כיסוי, לא עמדתם בהתחייבות וחרגתם ממסגרת האשראי תיקי ההוצאה לפועל יהיו חלק מזה והתוצאה מוגבלות גם בבנק.

אף אחד לא אוהב "להיות מסומן על ידי גוף פנים בנקאי" ולכן הוא יעשה את הכול בכדי לצאת מהמצב אליו נקלע אבל לא תמיד ימצא את המענה. לעומת זאת במידה ויש לכם נכס ואתם רוצים לצאת מהמקום המוגבל או אז יאפשר לכם הגוף החוץ בנקאי לפתוח דף חדש ולהשאיר את עקבות החוב מאחור באמצעות הלוואה ממוקדת ובתנאים אטרקטיביים ביותר.

האם קיימת אפשרות הלוואה לבעל חשבון מוגבל? 

אם יש לכם תוכנית לקבל הלוואה מגופים פנים בנקאיים ואתם נחשבים מוגבלים, הלוואה זו תתאפשר לכם רק אם יש ברשותכם נכסים לשעבוד, קרן השתלמות, פיקדון וכו'. במידה ואין לכם חלק מהדברים הנ"ל הבנקים שלכם לא יספקו את רצונכם.

אפשרות נוספת וטובה יותר גם כאשר אתם חלק מקטגוריה של הלוואות למוגבלים בעבר היא דווקא לפנות אל גופים חוץ בנקאים –  גופים שמבינים את כלל התמונה ויכולים לסייע לכם לצאת מהמצב אליו נקלעתם באמצעות הלוואות בתנאים הנוחים ביותר. 

במקרה של חיפוש אחר הלוואות חוץ בנקאיות יפנו החייבים אל חברות ביטוח, בתי השקעות ועוד ועדיין חשוב לציין כי מחד החלטה זו עלולה להסתיים לא פעם בריביות גבוהות מאידך היא בהחלט יכולה לתת לכם אוויר לנשימה ולהתחיל את החיים מהנקודה הטובה שלהם. 

זהירות מריביות גבוהות 

גם אם חשבון הבנק שלכם מוגבל, ולכאורה אתם לא יכולים לפנות לשום גוף בנקאי לקבלת הלוואה – עדיין יש באפשרותכם לברר על כמה וכמה גופי הלוואות חוץ בנקאיות לפני שאתם לוקחים הלוואה וכל זה במטרה להימנע ממצב של "לקוח שבוי".

3 השלבים לקבל הלוואה חוץ בנקאית לחשבון בנק מוגבל:

  1. איתור כמה חברות – כל תהליך מתחיל בחיפושים נכונים בגוגל.
  2. שנות ניסיון – חברות בעלי ניסיון רב שנים עשויות להיות אטרקטיביות מאחר והגב הכלכלי שלהם גדול והם לא עסוקים בלמנף את הכסף.
  3. רישיון בנק ישראל ומשרד האוצר

מיותר לציין כי אם לא תבצעו את הבדיקה אתם עלולים חלילה בבוקר אחד ולגלות כי המלווה שלכם הוא לא אחר מהשוק השחור- רוצים שזה לא יקרה לכם? בצעו סקר קפדני, השוו מחירים והכי חשוב וודאו כי כל שלב ושלב מתרחש בשקיפות מלאה. 

הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים – למה אצלנו?

דיגיטל פיננסים בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנות פעילות בעולם הפיננסיים ויודעת לספק את המענה המהיר למוגבלים. 

בסיכומו של דבר דיגיטל פיננסיים עוזרת ללקוחותיה בהצלחה רבה מאז ועד היום בכך שהיא מייצרת את ההלוואה המתאימה בכל המובנים למידותיהם וליכולות הכלכליות המוגבלות. צריכים הלוואה מוגדרת בשקיפות מלאה, בסכומים משתנים ובפרקי זמן משתנים? 

בדיוק כאן דיגיטל פיננסיים נכנסים לתמונה ומאפשרים לכם הלוואה בתנאי ריבית שונים בביטחון המלא ובפער גדול משאר נותני השירות הדומים.

נקלעתם לבעיה תזרימית? החשבון בנק שלכם מעוקל/מוגבל – צרו איתנו קשר

כותב התוכן:עמנואל שרקי
בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי

לקבלת הלוואה מיידית
השאירו פרטים