עמוד הבית הלוואות חברתיות

הלוואות חברתיות

עמוד הבית הלוואות חברתיות
לבדיקת זכאות להלוואה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  zakaut
  בדיקת זכאות מהירה

  תוך 30 דקות הכסף אצלכם בבנק

  zakaut
  אנחנו לא שוק אפור

  אנחנו צוות פיננסי יישר והגון שיודע לייצר הלוואות

  zakaut
  תשלום עבור תוצאה

  כגוף אמין ויישר במידה ולא קיבלתם כסף אתם לא משלמים לנו

  zakaut
  תנאי הלוואה טובים

  הלוואות דיגיטליות בריביות אטרקטיביות

  הלוואה דיגיטלית עד אליך

  דיגיטל פיננסים

  man
  לבדיקת זכאות להלוואה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   יש בבעלותכם משכנתא ואתם מעוניינים לשפר את התנאים שלה בהתאם למצב הפיננסי הנוכחי שלכם? הגעתם למקום הנכון. המומחים של חברת "דיגיטל פיננסים" יסקרו את ההצעות הטובות ביותר עבורכם מכל הבנקים, ויעניקו לכם את ההצעה הטובה ביותר במהירות וביעילות בכל הקשור באפיק של הלוואות חברתיות.

   הלוואות חברתיות – איך לא חשבנו על זה קודם?

   עולם הכלכלה השיתופית צובר תאוצה בשנים האחרונות, עם פרויקטים כמו AIRBNB ו – UBER וזה אך טבעי שגם הנושא של הלוואות חברתיות יצטרף לחגיגה. הרבה מאוד ישראלים נקלעים למצב בו הם צריכים הלוואות, ולא רוצים או לא יכולים להשיג את הכסף מהבנקים או מגופי הלוואות שונים. הדבר נכון במיוחד בשנה וחצי האחרונות, לנוכח משבר הקורונה והאיום הבטחוני המתחדש.

   "כל ישראלים ערבים זה לזה" – על כוחן של הלוואות בין אנשים פרטיים

   הלוואות חברתיות הפכו לנושא חם במיוחד בעקבות מגיפת הקורונה. כיום, בעזרת בחירה בפלטפורמה נכונה של הלוואות חברתיות, אפשר להשיג את הכסף מלווים פרטיים, בצורה קלה, נוחה, ומשתלמת לכל הכיוונים. בארץ אפשר למצוא מספר פלטפורמות ייעודיות שדרכן ניתן לקבל הלוואות מאדם לאדם, והן הולכות וצוברות פופולאריות רבה.

   מהי הלוואה חברתית?

   הלוואה חברתית היא הלוואה אותה מקבל הלווה מאדם פרטי, באמצעות פלטפורמה מסודרת. זוהי אינה הלוואה שלוקחים מחבר או מבן משפחה, אלא מאנשים פרטיים אשר מחפשים השקעות בתשואה גבוהה. ההלוואות החברתיות למעשה חותרות תחת הבנקים וחברות האשראי השונות, כאשר הם מעניקים לאנשים פרטיים להשקיע את כספם בתור הלוואות עם ריבית לאנשים אחרים. יש הרבה מאוד אתגרים בנושא של הלוואות חברתיות אותם מנסים גורמים שונים לפתור.

   למי זה מתאים?

   השוק הקיים של אנשים הזקוקים להלוואות הוא עצום, והיכולת להשתמש בהון פרטי היא משותפת להרבה אנשים. לכן, אין כמעט הגבלה על מי שיכול לקבל הלוואה חברתית. יש שלושה ראשים לנושא של הלוואות חברתיות ברשת. יש את הפלטפורמה שמאפשרת לאנשים לבקש או להציע הלוואה, ואף מחברת ביניהם, יש את הלווה ויש את המלווה. העסקה למעשה עובדת כך שברגע שיש התאמה, נוצר הסכם הלוואה בין חברים באופן לגיטימי. הסכם הלוואה בין חברים הוא מסמך משפטי מחייב שבו הלווה מתחייב להחזיר למלווה את הסכום בתוספת ריבית, בהסכם תשלומים שמקובל על שני הצדדים.

   האם הלוואה חברתית זה חוקי?

   הנושא של הלוואות מיידיות חברתיות הוא לגיטימי, אמנם הרבה אנשים חוששים להיכנס אליו מכיוון שהוא אינו מעוגן בחוק, ולמעשה, קשה מאוד לבצע פעולות נגד אנשים שמתחמקים בתשלום. עם זאת, גם המדינה מבינה כי יש צורך להתאים את החוקים, והיא פועלת לקדם חוקים הנוגעים לנושא, בדיוק כמו שנעשה בתחומי הלוואות אחרים כמו גמח הלוואות או הלוואות ללא בדיקה. המדינה כבר הסדירה את חוקיה לגבי AIRBNB ועשתה מאמצים לאפשר את UBER, כך היא תתמודד גם עם הפלטפורמות של ההלוואות החברתיות.

   היתרונות של הלוואות חברתיות

   היתרון הכי גדול של הלוואה חברתית הוא הנושא של קריטריון נמוך לקבלת הלוואה. הפלטפורמה מבצעת בדיקות, אך מדובר בהלוואה שאפשר לקחת בלחיצת כפתור, מאדם פרטי, ללא התעסקות מיותרת וצעדים פיזיים אמיתיים. כאן, צריך להיכנס נושא האמינות וההחזרים, שצריך להיות מעוגן בחוק, על מנת שהנושא יצליח.

   איך מקבלים הלוואה חברתית?

   הלוואות בין חברים מוענקות כיום באמצעות אותם אנשים פרטיים, שעובדים עם הפלטפורמות הייעודיות. חשוב להירשם לפלטפורמה, להזין את הסכום שאתם רוצים ואת כל הפרמטרים הנוגעים אליכם, ומיד תתחברו עם גורם ממנו תוכלו לקחת את ההלוואה. כן, זה קל ופשוט, בדיוק כמו כל האפליקציות הטובות.

    למה איתנו?

   חברת דיגיטל פיננסים היא חברה ותיקה ובעלת שם בשוק ההלוואות והמשכנתאות בישראל. אנו מעסיקים יועצים פיננסים מקצועיים ומנוסים בלבד, המספקים ייעוץ איכותי ללווים המעוניינים בפתרונות מימון מיידיים, באופן דיסקרטי לחלוטין וללא פגיעה במסגרת האשראי. 

   מעוניינים לקבל כספים ישירות לחשבון הבנק שלכם בהליך יעיל, מהיר ונטול בירוקרטיה מתישה? הצטרפו גם אתם לעשרות אלפי ישראלים מרוצים שהסתייעו בדיגיטל פיננסים לקבלת הלוואות חברתיות חוץ בנקאיות.  לייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות עם המומחים של דיגיטל פיננסים, צרו איתנו קשר בהקדם. 

   כותב התוכן: עמנואל שרקי
   בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי
   דיגיטל פיננסים - מהיום לא צריך לצאת מהבית בשביל לקבל הלוואה
   icon
   הליך בדיקה מהיר
   תוך 30 דק (בתנאי זכאות) הכסף בדרך לחשבון הבנק שלך
   icon
   אמינות
   נגייס עבורך כסף מהיר בעדיפות לריבית הנמוכה ביותר עבורך
   icon
   איתנות פיננסית
   קבלת הלוואה עד 100,000 ₪
   icon
   דיסקרטיות מלאה
   לא פוגע במסגרת האשראי הבנקאי

   לקבלת הלוואה מיידית
   השאירו פרטים