עמוד הבית בלוג הלוואה בהוראת קבע
הלוואה בהוראת קבע
שתף
23 יול 2023

הלוואות בהוראת קבע הפכו בשנים האחרונות לפופולאריות ומבוקשות מאוד על ידי אנשים המחפשים סיוע פיננסי. בין אם זו הלוואה סדירה ובין אם מדובר בסוג של הלוואה חוץ בנקאית לבעלי Bdi שלילי, במצב הכלכלי של היום משפחות רבות זקוקות לסיוע של הלוואות, וגופי האשראי והפיננסים מחפשים כל הזמן דרכים נוספות על מנת לאפשר ליותר ויותר אנשים לקבל את ההלוואות הללו.

הלוואה דיגיטלית והלוואה בהוראת קבע בפרט היא סוג של הלוואה שבה הלווה מסכים להחזיר את הסכום שנשאל, יחד עם ריבית, בתשלומים קבועים. תשלומים אלו מנוכים אוטומטית מחשבון הבנק של הלווה באמצעות הוראת קבע, המבטיחים פירעון בזמן, ומעניקים ללווה את השקט הנפשי בכך שהוא יודע בדיוק איזה סכום יורד מחשבון הבנק שלו בכל יום.

הלוואות בהוראת קבע כרוכה בדרך כלל בריבית קבועה, תקופת החזר קבועה מראש ותשלומים חודשיים קבועים. סכום ההלוואה, שיעור הריבית ותנאי ההחזר מוסכמים בין הלווה למלווה לפני ביצוע ההלוואה וכך הלווה יודע מראש מול מה הוא עומד ולא צפוי לעמוד בפני שינויים בסכום ההחזר אשר יובילו אותו לקושי בפרעון ההלוואה.

היתרונות של הלוואות בהוראת קבע

הלוואה בהוראת קבע מעניקה כמה יתרונות חשובים:

החזר ברור

הלוואות בהוראת קבע מספקות ללווים תוכנית פירעון ברורה, מה שמקל על ניהול הכספים שלהם.

ידידותי לתקציב

התשלומים החודשיים הקבועים מאפשרים ללווים לתכנן את התקציב שלהם ביעילות מכיוון שהם יודעים מהו הסכום המדויק שהם צריכים להקצות בכל חודש.

תשלומים בזמן

עם ניכויים אוטומטיים, הלווים נוטים פחות לפספס החזרים, מה שמפחית את הסיכון לעמלות איחור או קנסות.

פוטנציאל לשיפור ציון האשראי

פירעון בזמן של הלוואות בהוראת קבע יכול להשפיע לטובה על היסטוריית האשראי וציון האשראי של אדם.

יתרון למסורבים

הלוואה חוץ בנקאית למסורבים יכולה לאפשר לכאלו שסורבו על ידי הבנקים לקבל הלוואה ממקור חוץ בנקאי אשר לא משפיעה על המסגרת שלהם בבנק.

הלוואות חוץ בנקאיות למסורבים

לעתים קרובות לווים נתקלים בסירוב להלוואות ממוסדות בנקאיים מסיבות שונות, כגון ציוני אשראי נמוכים, היעדר בטחונות או הכנסה לא מספקת. לכן, היום ניתן למצוא גופים אשר מציעים הלוואה חוץ בנקאית מיידית למסורבים ומקלים מאוד על רבים.
מלווים חוץ בנקאיים, כמו חברות אשראי או חברות פיננסיות שונות, מציעים הלוואות לאנשים פרטיים שאולי אינם עומדים בקריטריונים המסורתיים של הבנקים, אך יכולים לעמוד בדרישות של החברות הללו, לאחר בדיקה של היציבות התעסוקתית של הלווה וכושר ההחזר שלו.
בצורה הזו גם אנשים אשר סורבו על ידי הבנקים יכולים לקבל אישור ולקבל את הסיוע הכספי לו הם זקוקים. עבור אנשים רבים מדובר בהצלה של ממש, שכן ללא המקור הזה להלוואות הם היו קורסים כלכלית, בין אם מדובר בלווים פרטיים ובין אם מדובר בבעלי עסקים אשר נקלעו לקשיים.

 

כותב התוכן:עמנואל שרקי
בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי

לקבלת הלוואה מיידית
השאירו פרטים