עמוד הבית בלוג מה עושים כשהבקשה להלוואה נדחית על ידי הבנק
מה עושים כשהבקשה להלוואה נדחית על ידי הבנק
שתף
24 מרץ 2021

ישנן סיבות רבות לכך שהבנק יסרב לתת לכם הלוואה, אך לא תמיד זה מוצדק. היום יש באפשרותכם לקבל הלוואה דיסקרטית מהירה, ללא פגיעה באשראי ובתנאים אטרקטיביים במיוחד.

בין אם אתם זקוקים להלוואת משכנתא, ובין אם אתם זקוקים למימון מיידי לכל מטרה שהיא וסורבתם, האם בכל מצב זה חייב להיות כך? בדיוק כאן רצינו לדבר אתכם על הלוואה חוץ בנקאית- הפתרון האולטימטיבי להלוואה בתנאים הנוחים והטובים ביותר.

לבקשת הלוואה >>
  על בנקים ועל הסיבה לסירוב נתינת ההלוואה בזמן אמת 

  יש לא מעט סיבות בגינן יסרב הבנק להעניק הלוואה מכל סוג שהוא, לרוב הסיבות המקורות הן העדר הון עצמי מספק, בעיות פיננסיות בעבר ובהווה ועוד. כל הסיבות הנ"ל גורמות לחסימה בקבלת הזכאות המיוחלת. 

  לצורך הדוגמא אם היו לכם המחאות שחזרו בבנק זה לא באמת בעייתי אבל כשיגיע השלב בו תרצו הלוואה מהבנק או אז זה בהחלט יכול להעיב על הדברים ולהקשות עוד יותר על מתן ההלוואה. 

  שלא כמו בעבר כיום הבנק לא עושה הנחות ונוכח שמירת כל הנתונים והמידע הוא יודע היטב מי יוכל לממש הלוואת משכנתא ומי יקבל סירוב נוכח המצב בעבר ובפרט בהווה. 

  אז אם הלכתם לבנק אחד ואפילו יותר ונתקלתם בסירוב אל ייאוש, ייתכן מאוד שבדיוק בנקודה של הייאוש יועצי משכנתאות יוכלו לקחת את כל הפרטים שלכם ולבוא בדין או דברים אל מול המקום שיוכל לספק לכם הלוואת משכנתא בתנאים הטובים ביותר. 

  סיבות נוספות לסירוב הן לעיתים גיל הלווים ובין היתר השכר הנמוך, האם יש לכל אלו פתרון? מסתמן כי הכול מתחיל ונגמר ביועץ משכנתאות או חברה שתדע להוליך אתכם נכון על דרך המלך. 

  ואם בכל זאת סרבו למי כדאי לפנות?

  רצתם אחר לא מעט בנקים וכולם סרבו לכם? אל תאמרו נואש! בדיוק כאן יועץ משכנתאות יוכל לגשת למקומות המסוימים בהם נוצר הסירוב, להשליך אור על הצדדים החיוביים, את השכר הגבוה שהשתנה וכל הפרמטרים המעידים על יציבות ואפשרות לספק לכם הלוואה מהירה בתנאים הנכונים והטובים ביותר. 

  עניין היציבות התעסוקתית הינו קריטי ויכול בהחלט להוכיח כי מצבכם הכלכלי השתנה וחזרת הצ'קים דאז הם גורם ישיר ויחיד למה שקרה. כאמור, היציבות התעסוקתית היא זו שתוכיח לכם כי אכן אתם רשאים ומצבכם אכן מאפשר לקבל הלוואה מכל בנק מבלי לסכן את עצמכם או את נותני ההלוואה. 

  באין ברירה והבנקים מסרבים אל תאמרו נואש, בדיוק כאן מומלץ להגיש בקשה אל הגופים החוץ בנקאיים שיכולים בהחלט לענות לכם על מבוקשכם ביתר קלילות. כאשר מדברים על גופים חוץ בנקאיים מדובר בעיקר בחברות אשראי, מימון ישיר, חברות ביטוח ועוד. 

  בגדול, ככל שתפנו לגורמים שיהיו פחות מוסדיים כך הסיכויים שלכם להשאיר את הסירוב הרבה מאחור ולצאת עם הלוואה שתיתפר בדיוק לצרכים שלכם.

  כותב התוכן:עמנואל שרקי
  בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי
  לקבלת הלוואה מיידית השאירו פרטים