עמוד הבית בלוג מתי עדיף ליזמים לקבל הלוואות מגופים חוץ בנקאיים?
מתי עדיף ליזמים לקבל הלוואות מגופים חוץ בנקאיים?
שתף
24 מרץ 2021

החלטתם ליזום ואתם רוצים להגשים את החלום שלכם ולפתוח או להשקיע בעסק שאתם מאמינים בו? כל מה שיידרש מכם זה מימון כספי- מימון כספי שלא תמיד יהיה ברשותכם. מה בכל זאת אפשר וצריך לעשות? מבין כל הגופים ונותני ההלוואות החדשות הטובות הן כי יש המעניקים הלוואות דווקא ליזמים שבכם. 

צריכים הלוואה ראשונית חוץ בנקאית מהירה מבלי לתרץ שום דבר לבנק, מבלי לעבור את שלב הבירוקרטיה והקשיים שבדרך? אם אתם צריכים את הכסף במיידי הנה כמה דברים על גופים חוץ בנקאיים וסיועם בדרך להתפתחות והשגת התחלות מבורכות וחדשות. 

לבקשת הלוואה >>
  מי יכול לקבל הלוואה ומתי ליזמים עדיף גוף חוץ בנקאי?

  מכל ההטבות הניתנות במסגרת קבלת ההלוואה יזמים הם אלו שיקבלו הכי פחות מימון מהגופים המוסדיים. מיותר לציין כי עם אפשרויות הסיוע הניתנות מטעם הגורמים המוסדיים ליזמים אי אפשר ללכת כל כך רחוק ובטח שלא לפתוח שום עסק וכאן נכנסות ההלוואות החוץ בנקאיות לתמונה ומשפרות את תמונת המצב. 

  כאמור, הלוואות חוץ בנקאיות הן בין היתר הלוואות הניתנות בקלות יתרה לצד שיעורי ריבית נמוכים המפרשים גם תקופת פירעון בעלת זמן ארוך יותר. כמובן שההלוואות תסופקנה בהתאם לרקע הרלוונטי בו יעסוק העסק של היזם. 

  בכדי לקבל הלוואה חשוב כי העסק יתקיים בתוך גבולות המדינה ואם מדובר לצורך העניין ביזמים צעירים אזי התנאים הם בין גילאי עשרים ועד שלושים וחמש. במידה ואתם יזמים צעירים ואתם עומדים בכל הכתוב לעיל שהרי אתם זכאים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית ללא כל בעיה. 

  זקוקים להלוואה בכדי לממן את פתיחת העסק החדש? כאן עולה השאלה איזה גוף חוץ בנקאי הוא המתאים ביותר?

  הדרך הנכונה והבטוחה לקחת הלוואה חוץ בנקאית ליזמים

  לפני שלוקחים את ההלוואה חשוב מאוד להכין תוכנית מדויקת של כל מה שהעסק צריך בפועל. בגדול חשוב מאוד כמו בכל דבר להבין מה העסק צריך, מה מטרת ההלוואה ואיך הסכום הנ"ל יוכל בסופו של דבר לסייע כחלק אקטיבי וחיובי בתהליך. 

  בכדי להבין זאת חשוב להגיד כי לכל מסלול מימון יש את סוגי ההלוואה המתאימים וכן את המבנה האחר. למשל, בזמן שאתם בוחרים לקחת הלוואה לצרכי פתיחת עסק ייתכן מאוד כי אותה הלוואה לא תתאים לסחר בינלאומי וכד'. 

  בסיכום דבר, יזמים לא תמיד יוכלו לקבל את המימון הנדרש להם ממוסדות וגופים בנקאיים רגילים ועלולים לפספס את החלום הגדול. בדיוק כאן גופים חוץ בנקאיים נותנים את המשוב ואת השירות הטוב ביותר שמטרתו לקחת את החלום שלכם להגשים אותו על הצד הטוב ביותר. 

  בשלב הבא יש להבין את המסלול, את הדרך לקבלת המימון מהגופים החוץ בנקאיים, לבצע תחקיר מעמיק של הדברים ולצאת לדרך חדשה, פתיחת עסק חדש והגשמת חלום חדש ישן. 

  כותב התוכן:עמנואל שרקי
  בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי
  לקבלת הלוואה מיידית השאירו פרטים