עמוד הבית בלוג הלוואה למסורבים
הלוואה למסורבים
שתף
17 יול 2023

הלוואות הן אמנם התחייבויות שאין להיכנס אליהן בקלות ראש, אך לעיתים אין ברירה והן יכולות לעזור לאדם לצאת ממצב כלכלי בעייתי או למנף את עצמו כדי להגיע להצלחה כלכלית טובה יותר. יחד עם זאת, הלוואות בנקאיות לא תמיד ניתנות להשגה בקלות בגלל גורמים שונים אשר חורגים מתנאי הבנק כמו דירוג אשראי שלילי, הכנסה לא מספקת או בטחונות לא מספקים. לכן, היום ישנם פתרונות אחרים עבור אלה שנדחו על ידי הבנקים ובקשתם לקבלת הלוואה סורבה.
מה האפשרויות הללו? מה היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית למסורבים? קראו את המאמר הבא ותמצאו את כל המידע,  דיגיטל פיינסים – הלוואה דיגיטלית.

מהי הלוואה חוץ בנקאית למסורבים?

במקרים בהם הבנקים דוחים בקשות להלוואות, אנשים מוצאים את עצמם לעתים קרובות מחפשים מקורות חלופיים למימון. מלווים חוץ בנקאיים, כמו חברות אשראי או פיננסים שונות, מספקות חלופות כאלה ויכולות להעניק הלוואה מיידית למסורבים, שלעיתים ממש מצילה אותם. מלווים אלו פועלים באופן עצמאי, הם לא כפופים לדרישות בנק ישראל והם גמישים יותר מבחינת דרישות ההלוואה, ההחזרים או דרישות אחרות, תוך התחשבות במגוון רחב יותר של גורמים מעבר לדירוג האשראי.
למלווים חוץ בנקאיים יש בדרך כלל תהליך הגשת בקשה נוח ופשוט, מה שמקל על המבקשים להגיש בקשה להלוואה. הם יכולים גם להציע סוגים שונים של הלוואות, כולל הלוואות אישיות, הלוואות עם החזרים קבועים, הלוואות עם תנאי החזר וריביות משתנים ועוד ולמרות שהריביות של החברות הללו יכולות להיות גבוהות יותר בהשוואה להלוואות בנקאיות רגילות, הלוואות חוץ בנקאיות מציעות גלגל הצלה למי שזקוק לכספים באופן דחוף וסורב על ידי הבנקים.

הלוואה חוץ בנקאית לבעלי Bdi שלילי

ברוב המקרים, אנשים עם דירוג אשראי שלילי יתקשו מאוד לקבל הלוואה. הבנקים מסתמכים במידה רבה על דירוג האשראי כדי להעריך את כושר ההחזר של האדם המבקש את ההלוואה, מה שגורם לרוב הבנקים לדחות בקשות להלוואה של אנשים עם Bdi שלילי. את הצורך הזה באו החברות החוץ בנקאיות לפתור בכך שהן מציעות הלוואה חוץ בנקאית לבעלי Bdi שלילי בתנאים מסויימים וכך מאפשרות גם להם לקבל את ההלוואה לה הם זקוקים.
בכדי לאשר הלוואה חוץ בנקאית באישור מיידי החברה המלווה בודקת נתונים נוספים מלבד דירוג האשראי כמו ההכנסה החודשית, ההיסטוריה התעסוקתית של האדם, כושר ההחזר שלו, חסכונות או בטחונות ועוד. כל הגורמים הללו מאפשרים לחברה לדעת האם אותו אדם יהיה מסוגל להחזיר בסופו של דבר את ההלוואה שנטל כך שהן יכולות לאשר לו את נטילת ההלוואה ללא כל חשש.

מה חשוב לבדוק לפני נטילת הלוואה חוץ בנקאית?

לפני שאתם נוטלים הלוואה חוץ בנקאית חשוב לבדוק אותה היטב, ולבצע השוואה בין כמה הצעות בכדי להיות בטוחים כי אתם לא מתחייבים לריביות גבוהות מידי או תנאים שאינם משתלמים לכם.

כותב התוכן:עמנואל שרקי
בן 25, סטודנט לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית, גר בכוכב יעקב, נשוי

לקבלת הלוואה מיידית
השאירו פרטים